SPIN

Stroje siatkarskie PEHA – zdecyduj, jak ma wyglądać Twój komplet meczowy

Aneta Borkowska poniedziałek, 6 września 2021, 09:04 Siedlce

Wybór polskich, sprawdzonych marek staje się coraz popularniejszy. Również w branży odzieży sportowej. Nic w tym dziwnego, stroje siatkarskie PEHA to nie tylko estetyczny, współczesny design, ale i możliwość ingerencji w niemal każdy detal wykończenia kompletu do siatkówki. Sprawdź, jak powinny wyglądać stroje siatkarskie i jaki możesz mieć wpływ na ich ostateczną prezencję.

Stroje siatkarskie PEHA – kilka dzianin do wyboru

W ofercie polskiej marki sportowej znajdziesz stroje meczowe do wielu popularnych dyscyplin sportowych. Wybierając stroje siatkarskie PEHA masz do wyboru opcję elastyczną, bardziej dopasowaną do ciała, lub klasyczną – lekką i świetnie przepuszczającą powietrze. Stroje siatkarskie PEHA z dzianiny GigaElastic zostały wzbogacone o domieszkę wysokogatunkowego elastanu, dzięki czemu doskonale dopasowują się do ciała, bez poczucia opinania i uciskania. Z kolei komplety z klasycznej dzianiny CoolMax, które również można wybrać podczas składania zamówienia, są lekkie, szybkoschnące i doskonale przepuszczają powietrze. Dzięki unikalnej budowie polskiej przędzy poliestrowej, możliwe jest również zachowanie maksymalnej suchości skóry, nawet w trakcie bardzo intensywnego wysiłku fizycznego.

Dodatkowe opcje dla kobiet – wybór rękawka

Stroje do siatkówki PEHA dla kobiet to również możliwość wyboru wykończenia rękawa w koszulce. Górna część kompletu do gry w siatkówkę może mieć klasyczny, krótki rękaw, który nie opina ramienia i nie ogranicza ruchów, może mieć lekkie „skrzydełko” subtelnie okrywające górną część ramienia, lub prosty fason bez rękawów. Stroje siatkarskie PEHA w wersji dla mężczyzn mają natomiast klasyczny, krótki rękaw – najchętniej noszony przez drużyny męskie.

Szeroki wybór różnorodnych grafik i personalizacja

Kolejnym z czynników, na jakie możesz mieć wpływ podczas wyborów kompletów meczowych jest wybór wzoru graficznego. Stroje siatkarskie męskie PEHA występują w kilkudziesięciu modnych propozycjach graficznych, a każda z nich dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych. To sprawia, że bez trudu znajdziesz motyw idealnie pasujący do barw Twojego klubu.

Stroje siatkarskie PEHA to wygodne, wysokiej jakości i co najważniejsze – oddychające komplety meczowe, na wygląd których masz realny wpływ. Co więcej, decydując się na zamówienie przynajmniej 6 sztuk kompletów możesz liczyć na bezpłatną personalizację, według własnego projektu, Na dzianinę można nanieść numer, napis lub logotyp.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.