SPIN

Siatkarskie emocje od jutra

Aneta Borkowska czwartek, 9 września 2021, 16:36 Sport

W najbliższy piątek i sobotę, 10 i 11 września, KPS Siedlce będzie gospodarzem turnieju towarzyskiego. Siedleccy siatkarze przygotowują się do startu pierwszoligowych rozgrywek i sprawdzą swoją formę na tle zespołów z I i II ligi.

W Siedleckiej hali przy ul. Prusa 6 zaprezentują się cztery zespoły: Polski Cukier Avia Świdnik, Anioły Toruń , BAS Białystok oraz gospodarze KPS Siedlce. Pierwszy mecz turnieju zaplanowano w piątek o godz. 16.00, zmierzą się Avia Świdnik i BAS Białystok. O 19.00 początek meczu KPS Siedlce – Anioły Toruń. Zwycięzcy piątkowych meczów zagrają w sobotę w finale, a przegrani w meczu o 3 miejsce.

Siatkarze KPS Siedlce dedykują Towarzyski Turniej Piłki Siatkowej Ani Żołudź – młodej mieszkance Żar chorującej na stwardnienie rozsiane.

PROGRAM TURNIEJU

Piątek 10 września

16:00 Avia Świdnik – BAS Białystok

19:00 KPS Siedlce – Anioły Toruń

Sobota 11 września

12:00 mecz o trzecie miejsce

15:00 finał

Wszystkie spotkania turnieju będą rozgrywane w hali Agencji Rozwoju Miasta Siedlce przy ul. Prusa 6. Wstęp na spotkania rozgrywane w ramach turnieju jest bezpłatny.

Podczas spotkań będą obowiązywały zasady zgodne z aktualnie obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi. Do czasu zajęcia miejsc na trybunach oraz podczas przemieszczania się między sektorami widzów obowiązuje zakrywanie ust i nosa maseczką.

autor: Magdalena Szewczuk, rzecznik KPS

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?