SPIN

W weekend Hosanna Festival

Aneta Borkowska poniedziałek, 13 września 2021, 08:41 Kultura

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza 17, 18 i 19 września na Ogólnopolski Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej Hosanna Festival.

U progu swej historii był Diecezjalnym Przeglądem Piosenki Religijnej, z czasem zyskał rangę ogólnopolską i zmienił nazwę. Festiwal organizowany jest przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Siedleckiej we współpracy z Centrum Kultury i Sztuki oraz Miejskim Ośrodkiem Kultury. Gromadzi dziesiątki młodych i utalentowanych muzyków z całej Polski oraz liczną publiczność. Za główny cel, obok upowszechniania szeroko pojętej kultury, kształtowania gustów i wrażliwości muzycznej, festiwal stawia sobie równie ambitne zadanie formowania młodego pokolenia Polaków otwartego na wartości chrześcijańskie i ogólnoludzkie. Jest także okazją do promocji oraz wspierania utalentowanych zespołów i solistów muzyki chrześcijańskiej z całej Polski.

Program Festiwalu jest tak przygotowywany, aby każdy, od niemowlaka do seniora mógł znaleźć coś dla siebie. Festiwal trwa od 2 do 3 dni, a wszystkie wydarzenia z nim związane realizowane są w Siedlcach.

17 WRZEŚNIA
Kościół pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus Siedlce, ul. Garwolińska 19
18:00 Eucharystia
19:00 Koncert Uwielbienia

18 WRZEŚNIA
Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce ul. Bpa. I. Świrskiego 31
15.00 Przegląd Konkursowy
19.00 Koncert Gwiazdy Wieczoru – MUODE KOTY

19 WRZEŚNIA
Katedra Siedlecka, Scena Teatralna Miasta Siedlce ul. Bpa. I. Świrskiego 31
10.00 Eucharystia – Katedra Siedlecka
16.00 Koncert Laureatów, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród
19.00 Koncert Gwiazdy Wieczoru – ARMIA DZIECI
21.00 Zakończenie

reklama CKiS

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?