SPIN

Koncert Marleny Uziębło „Przedwojenne piosenki filmowe”

Aneta Borkowska piątek, 15 października 2021, 09:25 Aktualnie, Kultura

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 23 października (sobota) o godz. 18. do sali „Podlasie” na koncert Marleny Uziębło & The Blue Angel Band „Przedwojenne piosenki filmowe”.

Najnowszy program muzyczny Marleny Uziębło & The Blue Angel Band to przedwojenne szlagiery muzyki filmowej. Koncert ten to podróż do rozśpiewanego świata polskiej kinematografii. Piosenki: „Powróćmy jak za dawnych lat”, „Już nie zapomnisz mnie”, „Nie kochać w taką noc to grzech” odkrywają czar epoki, która odchodzi w zapomnienie, a której ostatnim bezcennym dokumentem są pełne humoru i wdzięku przedwojenne filmy. Tola Mankiewiczówna, Eugeniusz Bodo, Adolf Dymsza, Aleksander Żabczyński, Hanka Ordonówna to aktorzy, dzięki którym powracamy do niezwykłego świata dwudziestolecia międzywojennego w muzyce i słowie, w klimacie najpiękniejszych szlagierów polskiego kina przedwojennego.

Bilety w cenie 25 zł do nabycia w kasie MOK, ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:45 oraz godzinę przed koncertem. Rezerwacje miejsc pod nr tel. 25 794 31 26. Liczba miejsc ograniczona.

reklama MOK

Możliwość komentowania jest wyłączona.