SPIN

Pogoń Siedlce ma nowego prezesa

Aneta Borkowska środa, 20 października 2021, 06:20 Sport

Wczoraj wieczorem (19 października) odbyła się druga część walnego zebrania członków Miejskiego Klubu Piłkarskiego „Pogoń” Siedlce. Nowym prezesem klubu został Michał Osiej, który po rezygnacji Rafała Maletki pełnił obowiązki prezesa.

Łukasz Jarkowski i Piotr Woźnica powołani zostali na funkcje wiceprezesów. Do zarządu dołączyli także Katarzyna Bednarczyk, która będzie pełnić funkcję sekretarza, oraz Damian Małycha i Paweł Przewoźny.

Sytuacja Pogoni nadal jest bardzo trudna. Klub w tej chwili ma zaległości na blisko pół miliona złotych. Jeśli nie zdobędzie dodatkowych funduszy, klub spadnie z rozgrywek drugiej ligi. Na złą kondycję finansową Pogoni wpłynęły zbyt wysokie kontrakty czy późno wdrożony program oszczędnościowy.

Nowe władze klubu zaznaczają, że mają pomysły na ratunek (na razie ich nie zdradzają), prawdopodobnie w ciągu miesiąca zostaną podpisane pierwsze sponsorskie umowy.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?