SPIN

Spektakl „Judy”

Aneta Borkowska środa, 27 października 2021, 07:03 Kultura

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza 4 listopada (czwartek) o godz. 17. na spektakl „Judy”.  To niezwykła i poruszająca historia legendy Hollywood.

Hanna Śleszyńska w mistrzowski sposób wciela się w rolę Judy Garland, jednej z najlepszych filmowych aktorek w historii amerykańskiego kina. Artystce na scenie towarzyszy wymiennie Hubert Podgórski z Piotrem Tołoczko.

Spektakl, niczym sprytny paparazzi, pokazuje gwiazdę od tej najbardziej intymnej strony. Znajdujemy się sam na sam z aktorką w jej garderobie. Przed nią koncert w Kopenhadze, który jak się potem okazało, był ostatni przed jej tragiczną śmiercią. Do wyjścia na scenę zostało kilkadziesiąt minut. Słuchamy opowieści o życiu, karierze, miłościach, dzieciach, wzlotach i upadkach, uzależnieniach, o bezwzględności producentów. Mówiąc w skrócie o świecie, w którym liczy się tylko pieniądz i to, czy ten pieniądz możesz jeszcze zarobić. Szokująca, zabawna i wzruszająca historia z aktorstwem na najwyższym poziomie.

OBSADA: Hanna Śleszyńska, Hubert Podgórski / Piotr Tołoczko / Tekst i reżyseria: Sławomir Chwastowski / Scenografia: Witold Stefaniak / Kostiumy: David Zaleski, Varvara Frol / Czas trwania spektaklu: 100 minut

reklama CKiS

Możliwość komentowania jest wyłączona.