SPIN

Murem za polskim mundurem

redakcja wtorek, 16 listopada 2021, 22:53 Siedlce

Siedleccy przedsiębiorcy włączyli się w akcję #MuremZaPolskimMundurem. Do żołnierzy, strażników i policjantów pełniących służbę na polsko-białoruskiej granicy trafi kilka tysięcy batonów i napojów energetycznych, kawa, produkty mięsne i mleczarskie.

 

– Z jednej strony chcielibyśmy, żeby to była taka dodatkowa dawka energii dla przedstawicieli służb mundurowych, a z drugiej przekaz do nich, że jesteśmy z nimi, wspieramy ich i jesteśmy wdzięczni, że bronią naszej granicy – mówił w siedleckich koszarach Karol Przesmycki z firmy Zeltech. – Odbieram to jako przejaw współczesnego patriotyzmu – dodał.

Poza Zeltechem prezenty dla wojska przekazały również: Elmo, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Siedlcach, Wierzejki, Rzeźnik oraz Fundacja „Pomoc dla weterana”.

Dowódca 18. Dywizji Zmechanizowanej gen. Jarosław Gromadziński przyznał, że w ostatnim czasie wojsko spotyka się z wieloma wyrazami sympatii i wdzięczności. Podziękował firmom za spontaniczną akcję.

– Słodycze umilą tylko służbę żołnierzom. Większe znaczenie ma dla nich to, że ludzie o nich pozytywnie myślą, wspierają ich.

Jutro prezenty trafią do służb stacjonujących na granicy.

Fot. Zeltech

Komentarze (1)

  1. Zadowolna dodano 2 lata temu

    Inicjatywa z wielkim seduchem 👌

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?