SPIN

Spektakl „Kobieta, która ugotowała męża”

Aneta Borkowska czwartek, 18 listopada 2021, 07:40 Aktualnie, Kultura

W czwartek (25 listopada) o godz. 17:00 i 20:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl pt. „Kobieta, która ugotowała męża”. Będzie to przedstawienie konkursowe w ramach IX Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów „Sztuka plus Komercja”.

Pikantny tekst, apetyczna obsada i wyśmienita reżyseria – to składniki wybornego przedstawienia. Jak smakuje przygotowane z artystyczną starannością, najnowsze w karcie, danie główne serwowane przez Teatr Kamienica? Opinie prawdziwych smakoszy teatru są celujące, więc zapraszamy do stołu. To znaczy na widownię!

Hilary (Dorota Chotecka) to świetna gospodyni, która bardzo dba o podniebienie męża. Kenneth (Jacek Lenartowicz) uwielbia dobrze zjeść i jest przyzwyczajony do tego, by mu usługiwano. Pragnąc jednak uczuciowej odmiany, zamienia Hilary na nowszy model, Laurę (Marta Chodorowska). „Kobieta, która ugotowała męża” to nowoczesna forma dramatu z elementami komedii. W sztuce tej, jak w życiu, lawiny śmiechu, a czasem łzy, występują naprzemiennie. Spektakl o miłosnym trójkącie i intrygującej sztuce kłamstwa. Pełen zabawnych dialogów, przedstawia relacje na linii mąż-żona, żona-kochanka, kochanka-mąż. Tu pytania żony miksują się z kipiącymi kłamstwami męża, a domysły kochanki przypiekają jego ego. Wszystko to w smacznej oprawie z pobudzającą zmysły grą aktorską.

Autor: Debbie Isitt / Reżyseria: Tomasz Obara / Obsada: Dorota Chotecka, Marta Chodorowska, Jacek Lenartowicz

Rezerwacje i bilety dostępne w kasie CKiS (tel. 25 794 31 89) oraz online: TUTAJ

reklama CKiS

Możliwość komentowania jest wyłączona.