SPIN

Spektakl „Wszystko w rodzinie” ZMIANA TERMINU

Aneta Borkowska niedziela, 28 listopada 2021, 09:05 Kultura

Spektakl pt. „Wszystko w rodzinie” zaplanowany na 4 grudnia z powodu choroby aktora, zostaje przeniesiony na 6 lutego 2022 r. Zakupione bilety zachowują ważność.

W sobotę (4 grudnia) o godz. 19:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl „Wszystko w rodzinie” w wykonaniu Teatru Ziemi Chełmskiej. Będzie to przedstawienie w ramach konkursu IX Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów „Sztuka plus Komercja”.

Szpitalna farsa o poszukiwaniu ojca i więzach krwi, które okazują się silniejsze od dbałości o wizerunek publiczny. Pogoń i ucieczka, parada przebierańców, trzy śledztwa w ciągu jednego dnia, absurdalne pomieszanie tożsamości i feeria wariackich gagów. Domniemane ojcostwo nie zostaje do końca wyjaśnione, lecz wszystko kończy się dobrze.

Autor: Ray Cooney / Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak / Reżyseria: Marcin Wąsowski / Obsada: Przemysław Gąsiorowicz, Mirosław Majewski, Sławoj Czarnota, Barbara Szarwiło, Magda Pick, Michał Łysiak, Zbigniew Moskal, Bogumiła Ryszkiewicz, Elżbieta Rybak, Marcin Słupczyński, Andrzej Kuczura, Marta Adamiec

Rezerwacje i bilety dostępne w kasie CKiS, tel. 25 794 31 89 oraz online: TUTAJ

reklama CKiS

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.