SPIN

18 medali dla Caro Dance

Aneta Borkowska poniedziałek, 20 grudnia 2021, 09:34 Społeczeństwo

Tancerze Caro Dance z Niepublicznej Szkoły Sztuki Tańca pod patronatem Krzysztofa Pastora reprezentowali Siedlce na Mistrzostwach Świata w kategoriach Jazz, Balet i Modern, które się odbyły w dniach 10-15 grudnia 2021 w Warszawie.

Zdobyli 7 tytułów Mistrzów Świata, 7 tytułów Wicemistrzów Świata oraz 4 Brązowych medali jest wyczynem godnym najlepszych Mistrzów Tańca Sportowego.

W Mistrzostwach Świata wystartowało 2300 tancerzy z 22 państw. Nasz kraj reprezentowało 32 kluby taneczne z całej Polski.

Wyniki NSST Caro Dance w 2021 roku na Mistrzostwach Świata w Warszawie w Hotelu SanGate;

Złote Medale:
1.)Mistrzostwo Świata Formacja Balet Dzieci-1 miejsce Caro Dance
2.)Mistrzostwo Świata Formacja Balet „Carmen”Juniorzy-1 miejsce Caro Dance
3.)Mistrzostwo Świata Duet Balet Juniorzy 1 Luiza Simonyan Kamil Kwiatkowski -1 miejsce Caro Dance
4.)Mistrzostwo Świata Solo Balet Juniorzy 2 Oliwia Czarnocka- 1 miejsce Caro Dance
5.)Mistrzostwo Świata Mini Grupa Balet Juniorzy Caro Dance 1 miejsce
6.)Mistrzostwo Świata Balet Michał Wójcik 1 miejsce,
7.)Mistrzostwo Świata Balet Repertuar dzieci Michał Wojcik 1 miejsce,

Srebrne Medale;
1.)Wicemistrzostwo Świata 2021 formacji Modern Dzieci – Caro Dance – 2 miejsce
2.)Wicemistrzostwo Świata 2 miejsce Mini Grupa Balet Caro Dance kl. 3
3.)Wicemistrzostwo Świata 2 miejsce Mini Grupa Jazz Kids Caro Dance Przedszkolaki
4.)Wicemistrzostwo Świata 2 miejsce Solo Open Balet Juniorzy 1 Michalina Żelechowska
5.)Wicemistrzostwo Świata 2 miejsce Duet Balet Juniorzy 1 Michalina Żelechowska i Kris Wróblewski
6.)Wicemistrzostwo Świata 2 miejsce Mini Grupa Balet Juniorzy „Bajadera”
7.)Wicemistrzostwo Świata 2 miejsce Solo Balet Open Chłopcy Błażej Hawryluk

Brązowe Medale; 3 miejsca
1.) II Wicemistrz Świata 3 miejsce Mała Grupa Balet Caro Dance kl.2
2.) II Wicemistrz Świata, 3 miejsce duet balet dzieci Maya Chini i Michał Wójcik
3.) II Wicemistrz Świata 3 miejsce Solo Modern Błażej Hawryluk –
4.)II Wicemistrz Świata 3 miejsce Solo Balet Styl Wolny -Maya Chini

Miejsca finałowe i półfinałowe
1.) 4 miejsce Duet Balet Maja Bondarczuk i Błażej Hawryluk
2.) 4 miejsce solo Jazz Juniorzy 1 Krzysztof Wróblewski
3.) 4 miejsce solo Modern Juniorzy 1 Krzysztof Wróblewski
4.) 4 miejsce solo Jazz Dzieci Błażej Hawryluk
5.) 4 miejsce Duet balet Juniorzy 1 Blanka Dąbrowska i Gabriela Podniesińska
6.) 5 miejsce Solo Balet Repertuar Maja Bondarczuk
7.) 5 miejsce solo Jazz Michał Wójcik
8.) 6 miejsce Duet modern „Juniorzy 1” Lena Nowosad, Krzysztof Wróblewski
9.) 6 miejsce Solo Balet Open Maya Chini
10.) 6 miejsce Formacja Jazz Dzieci
11.) 6 miejsc Formacja Jazz Juniorów
12.) 6 miejsce Formacja Modern Juniorów
13.) 7 miejsce Solo Balet Repertuar Maya Chini
14.) 7 miejsce Solo Jazz Dance „Juniorzy 2” -Nina Jarkowska
15.) 7 miejsce Solo Modern Michał Wójcik
16.) 7 miejsce Formacja Jazz dance Juniorów
17.) 7 miejsce Mała Grupa Modern Dance Dzieci
18.) 8 miejsce Duet Modern Dance Maja Bondarczuk i Maya Chini
19.) 11 miejsce Oliwia Czarnocka Solo Modern „Juniorzy 2”
20.) 11 miejsce Duet Modern „Juniorzy 2” Nina Jarkowska i Dominika Pietraszek
21.) 15 miejsce Mała Grupa Modern Juni

Komentarze (1)

  1. Rumcajs dodano 1 miesiąc temu

    Brawo ! Tak trzymać !

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?