SPIN

Oczami Kobiet: „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”

Aneta Borkowska niedziela, 16 stycznia 2022, 07:13 Kultura

Cykl Oczami Kobiet powraca. NoveKino Siedlce zaprasza 26 stycznia o godz. 19. na film „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. O pięć lat starsi, ale niekoniecznie dojrzalsi faceci znowu ruszają do akcji.

Siła przyjaźni, chwile wzruszenia i szalone przygody uwielbianych przez widzów bohaterów. Jak potoczyły się ich losy? Co nastąpiło po przysłowiowym: „żyli długo i szczęśliwie”? W nowej odsłonie komedii o męskich „słabościach” Ricky walczy z twórczym kryzysem, Jarosław z atakami paniki, Filip szaleje na giełdzie, Stefan próbuje zapanować nad złością, a Kordian poskładać złamane serce. Tylko Tomek, jako jedyny z przyjaciół, nadal odważnie spełnia marzenia. I w końcu wpada przez to w kłopoty. W wir szaleństw facetów, poza znanymi z poprzedniej części Basią i Zosią, wciągnięta zostanie również zupełnie nowa bohaterka – tajemnicza Pestka.

Reżyseria: Sylwester Jakimow / Scenariusz: Alina Puchała, Adam Musielski / Gatunek: komedia / Kraj produkcji: Polska / Rok produkcji: 2022 / Czas trwania: 95 minut / Obsada: Alicja Bachleda-Curuś, Mikołaj Roznerski, Zbigniew Zamachowski, Maciej Zakościelny, Piotr Głowacki, Leszek Lichota

Poprzednią cześć filmu – „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” przyciągnęła do kin ponad milion widzów.

reklama NoveKino Siedlce

Możliwość komentowania jest wyłączona.