SPIN

Kino Seniora: „Miłość jest blisko”

Aneta Borkowska czwartek, 17 lutego 2022, 06:27 Kultura

NoveKino zaprasza na kolejną odsłonę cyklu Kino Seniora. 28 lutego (poniedziałek) o godz. 12. będzie można obejrzeć romantyczną komedię „Miłość jest blisko”.

Natalia i Adam znają się od dziecka. Są sąsiadami i najbliższymi przyjaciółmi. Nigdy nie byli parą, ale od zawsze byli razem. Adam jako dziesięciolatek oświadczył się Natalii, ale kiedy dorośli, wybrali sobie jednak innych partnerów. Natalia szuka mężczyzny, który byłby oparciem dla niej i jej syna. Opiekuńczego domatora, nudziarza. Adam natomiast, którego żona porzuciła, bo takim nudziarzem jest, postanowił coś w końcu przeżyć. Jego celem jest podróż do Amazonii, a idolką podróżniczka i pisarka Marika Szwarc. Któregoś dnia marzenie Adama się spełnia i los stawia na jego drodze piękną podróżniczkę, która zaprasza go do swojego świata. Tymczasem Natalia poznaje Bruna – dentystę. Przypadkowa znajomość zapowiada się bardzo obiecująco.

Czy spełnione marzenie Adama na pewno jest tym, co uczyni jego życie szczęśliwym? Czy Bruno okaże się wymarzonym partnerem dla Natalii? Jak skończy się ta historia…?

Reżyseria: Radosław Dunaszewski / Gatunek: komedia, romantyczny / Kraj produkcji: Polska / Rok produkcji: 2022 / Czas trwania: 103 minuty / Obsada: Weronika Książkiewicz, Wojciech Solarz, Olga Bołądź, Grzegorz Małecki, Janusz Chabior, Kazik Mazur

reklama NoveKino

Możliwość komentowania jest wyłączona.