SPIN

Spektakl „I LOVE YOU, a teraz się zmień”

Aneta Borkowska czwartek, 24 marca 2022, 16:59 Kultura

W piątek (1 kwietnia) o godz. 17:00 i 20:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl „I LOVE YOU, a teraz się zmień”. Przedstawienie to wartka akcja, świetna oprawa muzyczna, aktorskie metamorfozy, błyskotliwe dialogi i przebojowe piosenki, które zapewnią widzom rozrywkę na najwyższym poziomie.

I LOVE YOU to muzyczna komedia dla singli i żonatych. Dla pozostających w nieformalnych związkach i rozwodników. Dla wszystkich, którzy byli, są lub będą w parze. Dla tych, którzy chcieliby być i dla tych, którzy nigdy więcej, za żadne skarby nie chcą się już zakochać!
I LOVE YOU to spektakl, który wyjaśnia co pcha nas do bycia w związku. Jak wiele jesteśmy w stanie zrobić by powiedzieć i usłyszeć te dwa magiczne słowa: KOCHAM CIĘ!
I LOVE YOU to wartka akcja, świetna oprawa muzyczna, aktorskie metamorfozy, błyskotliwe dialogi i przebojowe piosenki zapewnią widzom rozrywkę na najwyższym poziomie!
I LOVE YOU to gwiazdorska obsada: Katarzyna Żak, Elżbieta Romanowska, Rafał Królikowski i Robert Rozmus. Aktorom towarzyszą znakomici muzycy.

Joe Di Pietro
I LOVE YOU, a teraz się zmień
I Love You, You’re Perfect, Now Change

Producent: Agencja Artystyczna Certus
Grają: Katarzyna Żak, Elżbieta Romanowska, Rafał Królikowski i Robert Rozmus

Reżyseria: Mariusz Kiljan  / Tłumaczenie: Bartosz Wierzbięta / Scenografia: Wojciech Stefaniak / Kostiumy: Sylwester Krupiński / Choreografia: Anna Głogowska / Muzyka: Jimmy Roberts / Plakat: Grzybowska, Grzegorz Grodner

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.