SPIN

Letnie wirowanie – koncert ZPiT „Chodowiacy”

Aneta Borkowska środa, 25 maja 2022, 12:29 Aktualnie, Kultura

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 4 czerwca (sobota) o godz. 18. do sali „Podlasie” na Letnie wirowanie, czyli koncert Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Siedleckiej „Chodowiacy” im. Alicji Siwkiewicz.

W 2022 roku Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Siedleckiej „Chodowiacy” im. Alicji Siwkiewicz obchodzi swoje 50-lecie. Jest najdłużej nieprzerwanie funkcjonującą grupą artystyczną w Siedlcach. Koncertem „Letnie wirowanie”, który jest podsumowaniem sezonu 2021-2022, zespół rozpoczyna swoje uroczystości jubileuszowe.

Czerwcowy koncert to prezentacja obecnie pracujących grup młodych artystów. W programie znajdą się polskie tańce narodowe i suity z wielu regionów Polski. Na scenie wystąpią trzy grupy wykonawców oraz kapela. Natomiast we wrześniu odbędą się koncerty galowe, do udziału w których zapraszamy byłych członków zespołu. Zapraszamy do śledzenia informacji na ten temat w mediach i na facebooku Zespołu „Chodowiacy”.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia online na bilety.mok.siedlce.pl i w kasie MOK, ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:45 oraz godzinę przed koncertem. Rezerwacje miejsc pod nr tel. 25 794 31 26. Liczba miejsc ograniczona.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.