SPIN

Czy radny chciał wcisnąć „swoich” do spółki?

Aneta Borkowska czwartek, 26 maja 2022, 12:54 Siedlce

Prezeska PEC Marzena Komar

Trwa dyskusja dotycząca sprawozdania z działalności siedleckiego PEC. Po kolejnych pytaniach radnego Krzysztofa Chaberskiego dotyczących zmian na stanowiskach kierowniczych w spółce, prezeska Marzena Komar zwróciła się bezpośrednio do radnego pytając czy pamięta jak przeszedł do niej z listą osób, które chciałby, aby ona zatrudniła w spółce.

Krzysztof Chaberski: Za pani kadencji zmieniło się 4 dyrektorów technicznych i chciałbym wiedzieć z czego wynikają takie rotacje?
Marzena Komar: Czy pan pamięta jak przychodził pan do mnie do zakładu pracy i proponował zatrudnienie osób z pana partii politycznej. Pamięta pan to? Mnie szkoda właśnie, że wśród tych osób nie było specjalisty dyrektora, który by świetnie pociągła te wszystkie inwestycje.
Krzysztof Chaberski: Proszę zastanowić się co pani mówi, bo to niestety nie jest coś co wypadałoby mówić. Pani mówi przed kamerami.
Marzena Komar: Panu radnemu wypadało powiedzieć, to mnie tak samo.

12 komentarzy

 1. heh dodano 1 miesiąc temu

  To się czopek doigrał

  • Daje do myślenia.... dodano 1 miesiąc temu

   Oj działo się działo na tym stanowisku dyrektorskim…… należy też wspomnieć, że 5 inżynierów sanitarnych już nie ma w PEC, ponieważ zostali zwolnieni lub do odeszli…. w ciągu 12 mcy zarzadzania pani Prezes…

   • ??? dodano 1 miesiąc temu

    a kto to są inżynierowie sanitarni? przez tyle lat pracy nie słyszałem o takim stanowisku, PEC to nie sanepid

    • Do ??? dodano 1 miesiąc temu

     Ktos tu chyba mieszka w namiocie albo stodole …skoro nie ma pojecia co to instalacje sanitarne…rozumiem ze po tylu latach pracy nie stać go ani na inst wod kan, c.o, gaz, went, bo juz o klimatyzacji nie wspominam

 2. Taka prawda dodano 1 miesiąc temu

  (część komentarza nie została opublikowana z powodu łamania regulaminu) Niech posiadzi na stolku, nabieze stazu i pójdzie dalej. Transakcje wiązane.

 3. szok dodano 1 miesiąc temu

  powiem wprost …szok

 4. Pani Prezes dodano 1 miesiąc temu

  Pani Prezes PEC bravo….chociaż raz powiedziano wprost co sie odwala. Chociaż jedna kobieta miała odwagę odsłonić wszystko publicznie. Braaavoooooo

  • obserwator II. dodano 1 miesiąc temu

   Czy przykła politycznej korupcji idący z góry i lansowany przez pisowskich polityków ma okazję narodzić się w naszym mieście,bo jeśli to jest prawdą co mówi Pani Prezes PEC to pan radny powinien zabrać swoje zabawki i jeśli posiada honor to odejść z zajmowanego stanowiska a jeśli nie posiada takiego czegoś jak honor a tylko ideologię polityczną to wcale mnie nie dziwi bo jak wiadomo przykłady idą od góry ba ryba psuje się od głowy.Bardzo mnie ciekawi jakie miejsce nasz kraj zajmuje w rankingu na uczciwość polityków obojętnie jakiej opcji?Czy Białoruś i Rosja jest za mani czy może jeszcze przed nami?

 5. eva dodano 1 miesiąc temu

  Jak tak dalej będzie, to PEC chrustem będzie palił w swojej kotłowni.

 6. anżej dodano 1 miesiąc temu

  A w tle kolejny lizus Ażeja. Pawełek ( nie mylić z batonem ) choć po części to kawał chu……a

 7. specjalista ds obsługi imprez sportowych dodano 1 miesiąc temu

  Czy pani prezes udzieliła odpowiedzi na zadane pytanie?
  Ktoś coś wie?
  Bo jak nie to
  pachnie mataczeniem ?

 8. siedlczanka dodano 1 miesiąc temu

  A czy Pani Prezes wykonała xero listy z tymi osobami do pracy od Pana Krzysztofa Chaberskiego co niby miała zatrudnić

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?