SPIN

Pożegnanie naczelnika edukacji. Przeszedł na emeryturę

redakcja wtorek, 28 czerwca 2022, 10:23 Aktualnie, Siedlce

W urzędzie miasta za chwilę rozpocznie się sesja miejska. Przed obradami, urzędnicy pożegnali naczelnika wydziału edukacji – Sławomira Kurpiewskiego. Wieloletni pracownik ratusza przeszedł na emeryturę.

– Wnosił wiele w życie naszego urzędu, ale w życiu każdego człowieka nadchodzi moment, w którym rozpoczyna się nowy etap – powiedział przewodniczący rady miasta Henryk Niedziółka.

Podziękowania Sławomirowi Kurpiewskiemu złożyli też dyrektorzy siedleckich szkół.

– Nie będzie nowością jeśli powiem, że bardzo sobie cenię doświadczenia wynikające z wysiłku, który wspólnie położyliśmy na rzecz odbudowy naszej samorządowej rzeczywistości. W dziedzinach sportu, kultury, a przede wszystkim, edukacji w ramach wielu polityk i strategii rozwoju miasta. Szczególne podziękowanie kieruję do radnych wszystkich kadencji, prezydentom, z którymi współpracowałem – powiedział odchodzący na emeryturę Kurpiewski. Swoim pracownikom podziękował za przestrzeganie prawa i profesjonalizm. Na koniec odniósł się do swojego prywatnego życia dziękując swojej żonie za wyrozumiałość.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?