SPIN

Na dniach ruszy remont Składowej

Aneta Borkowska środa, 6 lipca 2022, 09:09 Siedlce

W przyszłym tygodniu rozpocznie się remont ulicy Składowej. Urząd miasta rozstrzygnął przetarg i na dniach podpisze umowę z wykonawcą.

– Roboty będą podzielone na dwa etapy od tunelu do Grabianowskiej i od Grabianowskiej do końca – mówi naczelnik wydziału dróg w Urzędzie Miasta Wojciech Cylwik. – Na odcinku od jednostki wojskowej do ronda łukowskiego będzie wymieniony asfalt, a w najbardziej zniszczonych miejscach także podbudowa jezdni – dodaje.

W czasie prac będą obowiązywać objazdy: ciężarówki będą musiały ominąć tę część miasta obwodnicą, osobówki pojadą m.in. ulicami 3-Maja lub Południową.

Koszt prac to 1,5 mln zł. Prace potrwają do końca wakacji.

2 komentarze

  1. :) dodano 1 miesiąc temu

    W końcu

  2. ryś dodano 1 miesiąc temu

    a remont i i oznakowanie ścieżki rowerowej? Wiaty przystankowe są potrzebne dla MPK przy Składowej zwłaszcza na wysokości Grabinowskiej i światła przy wyjeździe z Rakowieckiej, poszerzenie chodnika na przeciw WORD itd No i stały zakaz ruchu dla ciężkich pojazdów które skracają drogę przez Pileckiego

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?