SPIN

Premiera bajki „Niezgaszalni” ze strażackimi atrakcjami

Aneta Borkowska sobota, 9 lipca 2022, 10:53 Kultura

NoveKino Siedlce zaprasza 17 lipca o godz. 11. na premierę bajki „Niezgaszalni”. Tego dnia na najmłodszych czekać będą atrkacje jak pokazy ratownictwa, strażacka fotobudka, prezentacja stroju bojowego oraz konkursy z nagrodami.

Georgia od najmłodszych lat marzy o tym, aby iść w ślady ojca i pracować w nowojorskiej straży pożarnej. Niestety, żyje w czasach, gdy kobiety nie mogą jeszcze wykonywać przypisanych mężczyznom zawodów. Wszystko to zmienia się jednak, kiedy tajemniczy sprawca zaczyna podpalać budynki na Broadwayu, a strażacy z Nowego Jorku – jeden po drugim – znikają w tajemniczych okolicznościach. W tej sytuacji zdesperowany burmistrz przywraca do służby ojca Georgii, który ma za zadanie zatrzymać podpalacza. Aby pomóc tacie w trudnej misji, dziewczynka przebiera się za chłopaka i jako ochotnik „Joe” wstępuje w szeregi strażaków. Tak zaczyna się jej niezwykła przygoda oraz zacięta walka z czasem, której stawką jest nie tylko realizacja marzeń, ale i bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców miasta.

Reżyseria: Theodore Ty, Laurent Zeitoun / Gatunek: animowany, komedia, przygodowy / Kraj produkcji: Francja, Kanada / Rok produkcji: 2022 / Czas trwania: 92 minuty / Obsada: Olivia Cooke, Kenneth Branagh, William Shatner, Laurie Holden, Alice Pol, Vincent Cassel

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.