SPIN

Dzień Siedleckich Organizacji Pozarządowych

Aneta Borkowska wtorek, 6 września 2022, 08:08 Społeczeństwo

W najbliższą sobotę w ramach Dni Siedlec odbędzie się Dzień Siedleckich Organizacji Pozarządowych. Będzie to impreza współtowarzysząca na XXVIII Międzynarodowych Dniach z Doradztwem Rolniczym na terenie Agencji Rozwoju Miasta w Siedlcach przy ulicy Jana Pawła II nr 6.

Celem imprezy jest promocja i prezentacja dorobku organizacji pozarządowych działających na terenie Siedlec oraz pobudzenie aktywności społecznej naszych mieszkańców.

I Blok 14:30-15:00

Prezentacja Organizacji Pozarządowych
Występ Zespołu Artystycznego Seniorynki

II Blok 16:30 – 18:00

Program Muzyczny dla dzieci Klub Czerwonego Noska – Marlena Uziębło
UKS Siódemka – występ zespołu tanecznego „Seven Dance” oraz pokaz gimnastyczki sportowej
Warsztat Terapii Zajęciowej Caritas – prezentacja piosenek wykonanych przez podopiecznych.
Stowarzyszenia Akademii Sztuk Walki Jacek Szymański – Pokaz Karate
Fundacja Rozwoju i Edukacji „ Skrzydła” – Konkursy z nagrodami dla dzieci.
dodatkowo: prezentacja zespołów wokalnych, degustacja wyrobów gastronomicznych i cukierniczych, degustacja herbat ziołowych, warsztaty kulinarne, warsztaty leśne i pszczelarskie, malowanie twarzy dla dzieci, pokazy różnych dyscyplin sportowych, pokaz instruktażowy udzielania pierwszej pomocy i diagnostyki ciała, zajęcia dla dzieci i rodziców; warsztaty teatralne, zajęcia z kreatywności, bańki mydlane, fotobudka, wspólne zabawy, zawody sprawnościowe itp.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?