SPIN

ZUO Siedlce z nowym prezesem

redakcja sobota, 10 września 2022, 21:12 Aktualnie, Siedlce

Rada nadzorcza Zakładu Utylizacji Odpadów w Siedlcach ogłosiła wynik drugiego konkursu na stanowisko prezesa. Na czele miejskiej spółki stanie Paweł Olszewski. Pełnił obowiązki prezesa po odwołaniu Anny Goś-Pszczółkowskiej.  

3 komentarze

 1. AG dodano 1 rok temu

  Naprawdę poziom profesjonalizmu jest powalający. Rozumiem, że tzw. dziennikarze nie mają pojęcia o tym co piszą ale jednak odpowiedzialność za słowo jest.
  Proszę zmienić nieprawdziwy tekst. Pan Paweł był jedynie członkiem Zarządu a nie Prezesem Zarządu .

  • xxx dodano 1 rok temu

   AG proszę czytać ze zrozumieniem. Tymczasowe pełnienie obowiązków prezesa zarządu (po odwołaniu) nie jest równoznaczne z formalnym sprawowaniem funkcji prezesa zarządu. W tekście wyraźnie rozróżniono powołanie na stanowisko prezesa zarządu od pełnienia obowiązków prezesa zarządu. Przed zarzucaniem komuś braku profesjonalizmu proszę sprawdzić własny.

 2. Prawo dodano 1 rok temu

  Pani redaktor. Ag ma trochę racji ponieważ regulują to przepisy Kodeksu Spółek Handlowych oraz Umowa Spółki. NIE ma takiej formy prawnej jak po Prezesa. Po Odwołaniu Pani Prezes A.G-P. powołano 2 Członków Zarządu , Kierownika Sortowni Pana Pawła Olszewskiego oraz Głównego Księgowego Spółki . Obaj Panowie ponoszą wspólna odpowiedzialność.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?