SPIN

Bójka z użyciem noża pod galerią

Aneta Borkowska piątek, 23 września 2022, 19:28 Siedlce

Dziś pod siedlecką galerią doszło do ataku nożownika. Ranny został 17-latek, który trafił do szpitala. Napastnicy uciekli. W internecie można znaleźć filmiki nagrane przez osoby, które były świadkami zdarzenia. Widać na nich, że do doszło do bójki między dwoma młodymi mężczyznami.

Siedlecka komenda potwierdza, że takie zdarzenie miało miejsce. Więcej informacji na razie nie udziela. Nie wiadomo też, dlaczego doszło do bójki.

AKTUALIZACJA: Ja dowiedział się SPIN w bójce brały udział cztery osoby pełnoletnie w wieku od 19 do 26 lat. Dwie trafiły do szpitala, jedna była operowana. Dwóch mężczyzn policja zatrzymała do wyjaśnienia sprawy.

9 komentarzy

 1. Dmx dodano 1 rok temu

  Najlepiej, nagrywać filmiki z 10-ciu tel, ale żeby pomóc to po co? Wychodzi bezstresowe wychowanie, kiedyś dostał łomot to zrozumiał a teraz się pieszcza z tymi dziecmi

  • Ok dodano 1 rok temu

   100/100

  • Realista dodano 1 rok temu

   Najlepiej napisać komentarz dlaczego ludzie nie ryzykowali własnego życia bo sie pierdzi w fotel w domu, widać że rodzice bili cie po głowie 🤔

 2. Diabliczka dodano 1 rok temu

  I tu sie zgadzam z Dmx kiedys rodzic mogl w dupke dac a Terz bez stesowe wychowanie dzieci prowadzi do tego co teraz młodzież wyrabia
  Bo jak ruszy rodzic dziecko to będzie miał problemy np za znęcanie się a nawet zabiorą dziecko

 3. jacek dodano 1 rok temu

  ukraińcy?

  • XD dodano 1 rok temu

   Gorzej, elgiebety z lewackiej łunii

 4. Pierwszy kosę wyjął d..bil i jeszcze nią dostał dodano 1 rok temu

 5. Mmm dodano 1 rok temu

  Kto mieczem wojuje, od miecza ginie!!!

 6. Anomim dodano 1 rok temu

  Napastnika nie złapali,a chłopców którzy zostali ranni próbują nastawić przeciwko sobie. To właśnie dla nich zostały postawione zarzuty. Nasze prawo szuka sobie kozła ofiarnego bo nie potrafi znaleźć sprawcy. Żenada!!!!

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?