SPIN

Świnka Pepa i „Wielka Niespodzianka”

Aneta Borkowska niedziela, 20 listopada 2022, 07:20 Kultura

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza 26 listopada o godz. 10., 13. i 16. na spotkanie ze Świnką Peppę. Po raz pierwszy w Polsce na żywo bohaterka uwielbianej przez dzieci kreskówki schodzi z ekranu, aby wraz z nimi spędzić swoje urodziny.

Świnka Peppa razem z przyjaciółmi zapraszają na widowisko pełne śpiewu, tańca i zabawy pod hasłem „Wielka Niespodzianka”.

Dziś Świnka Peppa obchodzi urodziny! Wszyscy mieszkańcy są podekscytowani i z pomocą widowni przygotują urodzinową niespodziankę dla jubilatki. Nie zabraknie śpiewu, tańca i zabawy, podczas których cała rodzinka świnek będzie wybierała dekoracje i kostiumy. Urządzi też zabawę w chowanego i odkryje wiele niespodzianek, w tym tytułową – Wielką Niespodziankę. Na scenie wystąpi Pan Zebra i Pani Królik, którzy razem z innymi bohaterami będą pomagać w przygotowaniach do urodzin Peppy. Będą też błotne kałuże tak bardzo lubiane przez Świnkę Peppe i jej rodzinę.

Aktorzy zaprezentują się na scenie w pięknych kostiumach, pośród scenografii przeniesionej prosto z wirtualnego świata na scenę. Reżyserem i scenarzystą spektaklu Świnka Peppa jest Gabriel Gietzky.

Przedstawienie jest pełne śpiewu, tańca i niespodzianek. Angażuje też młodą widownię, tak aby razem z najbliższymi Świnki Peppy i ich przyjaciółmi odkryć wspaniałą “Wielką Niespodziankę”.

Czas trwania spektaklu: 80 minut w tym 20 minutowa przerwa
Twórcy spektaklu
Scenariusz i reżyseria: Gabriel Gietzky
Scenografia i kostiumy: Maria Kanigowska
Spektakl na licencji: Entertainment One
Produkcja: MGR Productions

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.