SPIN

Filmowe rekolekcje: „Moc w moich dłoniach”

Aneta Borkowska środa, 11 stycznia 2023, 06:15 Kultura

NoveKino Siedlce zaprasza na kolejną odsłonę cyklu Filmowe rekolekcje. We wtorek (24 stycznia) o godz. 19. będzie można obejrzeć dokument „Moc w moich dłoniach” .

„Nie ma takiego problemu, którego nie można rozwiązać za pomocą różańca” te słowa św. Łucji, która spotkała osobiście Matkę Bożą w Fatimie, stały się właściwie mottem filmu „Moc w moich dłoniach”. Twórcy filmu zebrali w nim prawdziwe historie o o sile modlitwy różańcowej.

„Nie wiem czy kiedykolwiek potrzebowaliśmy różańca bardziej niż teraz” mówi jeden z bohaterów filmu ? Świadectwa, które w nim oglądamy zdają się odpowiadać na to pytanie. Tak potrzebujemy Boga. Potrzebujemy kochającej i czułej Matki. A różanieec jest drogą przez Maryję do Jezusa. Modlitwa polegająca na towarzyszeniu Maryi , wycisza myśli, pomaga znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze życiowe pytania. To modlitwa, która prowadzi do nieba.

„Moc w moich dłoniach” jest filmem wypełnionym nadzieją i siłą. To film na dzisiejsze czasy niepokoju i lęku. ; to wreszcie film o cudach, które wydarzyły się naprawdę.

Matka Jezusa Chrystusa wielokrotnie prosiła ludzkość, by odpowiedzieć modlitwą i pokutą w Fatimie, Akicie., Kibeho. Czy jesteś gotowy odpowiedzieć na ten apel?

Reżyseria: Ryan Freng, ohnathan Shoemaker / Scenariusz: Margie Mandli / Gatunek: dokument / Rok produkcji: 2018 / Czas trwania: 82 minuty / Obsada: Ryan Freng, Johnathan Shoemaker, Margie Mandli, Joshua Stromer

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.