SPIN

Spółdzielnia odpowiedziała lokatorom

Aneta Borkowska wtorek, 17 stycznia 2023, 10:24 Siedlce

Spółdzielnia mieszkaniowa odpowiedziała na pismo lokatorów w sprawie ich zdaniem nieprawidłowości w naliczeniu opłat za zużycie wody. Zdaniem mieszkańców są one zawyżone.

Spółdzielnia na wstępie zaznacza, że nie otrzymała listy z nazwiskami osób, które pismo złożyły, nie ma także numeru kontaktowego do autorów pisma. Władze SSM skontaktowały się z osobą, która figuruje jako nadawca pisma, ale ta zaprzecza, iż wyraziła zgodę na wykorzystanie jej adresu, dodatkowo podkreśliła, że nie zna treści pisma.

Spółdzielnia informuje, że zasady rozliczania wody są dostępne na stronie internetowej. I w razie dodatkowych wątpliwości chętnie spotka się z lokatorami, niestety nie mając do nikogo kontaktu nie może ustalić takiego spotkania.

Poniżej treść oświadczenia Siedleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej

OŚWIADCZENIE

Komentarze (1)

  1. obserwator II. dodano 11 miesięcy temu

    Czy to są jakieś żarty w walce o swoje pieniądze każdy umywa ręce i woli pozostać anonimowym.Może kumuś zależało na rozpętaniu jakiejś nagonki na kogoś w zarządzie spółdzielni.Jeśli chcą płacić to niech płacą tylko po co tyle krzyku jak się okazuje o nic.Może o nic do czasu kiedy nie znajdą się odważni i nie będą chcieli wyjaśnić do końca tego zawirowania z odczytem.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?