SPIN

Oczami Kobiet: „Heaven in Hell”

Aneta Borkowska piątek, 20 stycznia 2023, 08:28 Kultura

NoveKino Siedlce zaprasza na kolejną odsłonę cyklu Oczami Kobiet. W środę (8 lutego) o godz. 19. będzie można obejrzeć romans „Heaven in Hell”.

Olgę i Maksa dzieli 15 lat różnicy. Ona kobieta sukcesu o ugruntowanej pozycji, matka dorosłej córki, on przystojny, młody mężczyzna czerpiący z życia garściami i żyjący chwilą. Zdawać by się mogło, że te dwa odmienne światy nigdy się nie spotkają, a jednak los postawił ich sobie na drodze. Olga nie potrafi poradzić sobie z mieszanką sprzecznych uczuć, które nią targają: poczuciem odpowiedzialności, wstydu, namiętności i tęsknoty za czymś, czego do tej pory nie doświadczyła. Natomiast Maks uświadamia sobie, że życie z dnia na dzień już mu nie odpowiada, a kobieta, którą spotkał jest miłością jego życia. Kiedy skrywane tajemnice wyjdą na jaw, jeszcze bardziej skomplikują życie kochanków.

Reżyseria: Tomasz Mandes / Scenariusz: Mojca Tirs, Tomasz Mandes / Gatunek: romans / Kraj produkcji: Polska / Rok produkcji: 2023 / Obsada: Magdalena Boczarska, Simone Susinna, Katarzyna Sawczuk, Sebastian Fabijański, Janusz Chabior, Katarzyna Kwiatkowska

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.