SPIN

Zdemolował hotel – szuka go policja

Aneta Borkowska wtorek, 24 stycznia 2023, 16:54 Społeczeństwo

Siedleccy policjanci poszukują mężczyzny, który w grudniu 2022 roku dokonał zniszczeń w hotelu „Aleksandria” w Siedlcach na kwotę prawie 10 tys. zł. Mężczyzna nie będąc gościem hotelu wszedł do niego o godzinie 22:30 przez otwarte boczne drzwi i poruszał się po korytarzach hotelu aż do 5 rano.

– Przez ten czas demolował korytarze na pierwszym piętrze poprzez łamanie foteli, rzucanie stolikiem, obijanie połamanymi krzesłami ścian, próbę wyłamania szklanych drzwi i spowodowanie wygięcia framug oraz niszczenie elementów ozdobnych – mówi rzeczniczka Ewelina Radomyska. – W nocy nikt nie zgłaszał tego incydentu, ponieważ nie było w tym czasie żadnych gości hotelowych. Pracownicy zauważyli zdemolowane korytarze dopiero rano. Wandala zarejestrował hotelowy monitoring – dodaje.

Jeżeli ktoś rozpoznaje osobę z nagrania lub zdjęcia, proszony jest o kontakt z KMP w Siedlcach pod nr tel. 47-707-23-60 lub 112.

Jakość zdjęć niezależna od KMP Siedlce.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?