SPIN

NOWA INWESTYCJA Siedleckiego „TBS“ Sp. z o.o. – Gospodarcza 19 w Siedlcach

Aneta Borkowska sobota, 28 stycznia 2023, 07:14 Siedlce

Siedleckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Siedlcach informuje, że rozpoczęło budowę budynku mieszkalnego przy ul. Gospodarczej 19 w Siedlcach, który będzie składał się z 50 lokali mieszkalnych na 4 kondygnacjach z dwiema klatkami schodowymi wyposażonymi w windę.

Mieszkania będą wykończone w standardzie do zamieszkania (pod klucz). Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska, zlokalizowana na poszczególnych kondygnacjach budynku oraz jedno miejsce parkingowe. Każde mieszkanie na I, II i III piętrze ma balkon, a do mieszkań na parterze przewidziano ogrodzone ogródki i tarasy dostępne z poziomu mieszkania. Budynek będzie przyjazny dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Zasiedlenie mieszkań przewidziane jest w I kwartale 2025 roku.

Informujemy, że warunkiem wynajmu lokali mieszkalnych jest brak posiadania tytułu własności do innego lokalu mieszkalnego na terenie miasta Siedlce. Powyższe dotyczy wnioskodawców, jak też innych osób zgłoszonych do wspólnego zamieszkania.

Wymagana partycypacja stanowi 30% kosztów budowy lokalu mieszkalnego i powinna być wpłacona w terminie jednego miesiąca od daty zawarcia umowy partycypacyjnej. Natomiast kaucja zabezpieczająca wpłacana będzie przed objęciem lokalu mieszkalnego w wysokości 12 krotności miesięcznego czynszu liczonego według aktualnej stawki obowiązującej w dniu zasiedlenia lokalu.

W przypadku osób zainteresowanych prosimy o osobisty kontakt w siedzibie Siedleckiego „TBS” Sp. z o.o. przy ul. Starowiejskiej 60 lub telefonicznie pod nr tel. 25 644-95-62 lub 25 633 66 20 w godz. od 7:45 do 15:45.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.