SPIN

Dresy piłkarskie, a personalizacja

Aneta Borkowska poniedziałek, 6 lutego 2023, 07:18 Siedlce

Planujesz właśnie zakup dresów piłkarskich dla swojego zespołu i już wiesz, że powinny być spersonalizowane? Ceny usług drukarni mogą szokować… Cena nadruków jest uzależniona od wielu czynników: liczby sztuk, rodzaju nadruku i innych kwestii.

Wiele drukarni pobiera również opłatę za samo uruchomienie maszyny. Gdzie spersonalizować dresy w korzystnej cenie? Podpowiadamy!

Dresy piłkarskie – czy muszą być zadrukowane?

Chociaż nie ma bezpośrednich wymogów w zakresie obowiązku nanoszenia na dresy piłkarskie nadruków, wiele drużyn decyduje się na taką usługę z myślą o zapewnieniu jeszcze lepszej identyfikacji wizualnej całej drużyny. Na bluzy dresowe nanoszone są zazwyczaj: nazwa klubu/szkoły/ lub szkółki piłkarskiej. Nadruki wykonane na dzianinie poliestrowej (najlepszy materiał do produkcji odzieży sportowej) mają zazwyczaj formę personalizacji naklejonej, czyli tzw. nadruki z folii flex.

Gdzie spersonalizować dresy piłkarskie?

Chociaż nie każdy producent odzieży sportowej umożliwia personalizację zamówionej u niego odzieży, jeżeli dobrze poszukasz, z pewnością szybko znajdziesz taką ofertę. Sprawdziliśmy, że polska marka sportowa PEHA oferuje wykonanie nadruków na dresach sportowych bezpośrednio podczas składania zamówienia. Co więcej, istnieje również możliwość wykonania darmowej sublimacji kompletów meczowych. Drużyny decydują się wówczas na zadrukowanie koszulek piłkarskich: numerem, nazwą klubu, a nawet naniesieniem na ich powierzchnię logotypów sponsorów, herbów, flag i innych elementów graficznych. Brak konieczności zlecenia usługi personalizacji zewnętrznym drukarniom wpływa na realne oszczędności!
Sprawdziliśmy, że niektóre drukarnie oferują płatną usługę sublimacji, gdzie koszt przygotowania pierwszego szablonu wynosi aż 80,00 zł, a każdego kolejnego 50,00 zł netto. To sporo!

Dresy piłkarskie z nadrukiem – zamów u producenta!

Okazuje się zatem, że najlepszym wyborem na zamówienie personalizowanych dresów piłkarskich, czy też kompletów meczowych jest sięgnięcie po ofertę bezpośredniego producenta. W ten sposób oszczędzasz na pośrednikach i nie musisz tracić czasu na dopilnowanie wysyłki kompletów do zewnętrznej drukarni i konieczność regulowania opłaty za ich transport.

Jak widzisz, chociaż personalizacja dresów piłkarskich nie jest obowiązkowa – naprawdę warto w nią zainwestować! Rozwiązań szukaj bezpośrednio u producentów, pomijając pośredników i wysokie ceny drukarni. To najlepszy sposób na generowanie oszczędności!

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.