SPIN

W tym roku Cmentarna przejdzie remont

Aneta Borkowska piątek, 10 lutego 2023, 08:02 Siedlce

W połowie roku powinien ruszyć remont ulicy Cmentarnej. Prace obejmą odcinek od ulicy Niedziałka do Wojskowej.

– Zniknie krytykowana sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulicy Cmentarnej z Wojskową, powstanie rondo – mówi naczelnik wydziału dróg w siedleckim ratuszu Wojciech Cylwik. – Oczywiście zostanie wymieniona nawierzchnia, chodniki i oświetlenie – dodaje.

Przypomnijmy, że w 2021 roku wykonano prace na odcinku między Wojskową a rondem ks. Hoffmana. Tegoroczna inwestycja ma kosztować ponad 3 mln 200 tys. Dofinansowanie rządu wyniesie prawie 2 mln 300.

3 komentarze

  1. Bezsens dodano 1 rok temu

    Rondo w tym miejscu xdddd

  2. rolnik dodano 1 rok temu

    Inwestycja powala na kolana. Co najwyżej 100 m i szum medialny jakby nowa ulica była by budowana. A co do ronda – może to i dobry pomysł, ale przy tej okazji pomnik kaczora powinno się stamtąd usunąć, bo źle będzie oddziaływał na większość kierowców jeżdżących rondem.

  3. MrMister dodano 1 rok temu

    Biorac pod uwage przejscia dla pieszych i rondo to wyjazd z Cmentarnej z obydwu stron bedzie jeszcze trudniejszy. Uwazam ze nalezaloby tylko zmienic proporcje czasowe sygnalizacji swietlnej i byloby lepiej.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?