SPIN

Koncert Trzech Tenorów „Vincero”

Aneta Borkowska środa, 17 maja 2023, 18:29 Aktualnie, Kultura

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza 27 maja (sobota) o godz. 20. na koncert Trzech Tenorów „Vincero”. Artystom na scenie towarzyszy orkiestra salonowa Moderato pod batutą Dyr. Orlina Bebenova.

Formacja „Vincero” czyli trzech tenorów, trzech mężczyzn, których jednoczy pasja śpiewu, poczucie humoru i pozasceniczna przyjaźń, przenosząca się na scenę. Zdarza się, że podczas koncertu wykonawcy nie szczędzą sobie wzajemnie żartów i uwag na swój temat, podstawą jest interakcja z publicznością, a wszystko oparte o repertuar dobrany w taki sposób, aby obok klasycznych arii operetkowych czy operowych rozbrzmiewały przeboje muzyki rozrywkowej, arie włoskie, piosenki Elvisa Presleya, Franka Sinatry, Beatlesów czy Royal Orbisona, czyli pozytywna mieszanka muzyczna. I co najważniejsze, publiczność nie tylko słucha, ale przede wszystkim śpiewa z wykonawcami i dobrze się bawi, dzięki lekkiej i dostosowanej do danej chwili konferansjerce.

Trzech tenorów – elegancki, przystojny, obdarzony ciemną uwodzicielską barwą Mirosław Niewiadomski, romantyczny pełen wdzięku scenicznego obdarzony liryczną barwą Mariusz Ruta oraz przeplatający różnorodny repertuar w swoim wykonaniu, bawiący anegdotami i humorem złotousty konferansjer Bartosz Kuczyk (mówi się, że również nieźle śpiewa) to jedyne w swoim rodzaju trio.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.