SPIN

WenDo – warsztat asertywności i samoobrony dla nastolatek

Aneta Borkowska wtorek, 26 września 2023, 15:18 Aktualnie, Siedlce

W sobotę (7 października) rozpoczną się zajęcia asertywności i samoobrony dla nastolatek. Organizatorem warsztatów jest stowarzyszenie tutajteraz, które na przeprowadzenie niniejszych zajęć pozyskało dotację z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Warsztaty te są szczególnie przydatne osobom, które chciałyby wzmocnić swoje poczucie wartości, poznać sposoby obrony, a przede wszystkim spędzić czas aktywnie i rozwojowo. Spotkania zaplanowane 7 i 8 października są przeznaczone dla dziewcząt w wieku od 12 do 14 lat.

Czym jest WenDo? W polskim tłumaczeniu „Droga Kobiet”, jedyna w Polsce metoda samoobrony i asertywności opracowana przez kobiety i dla kobiet i dziewczyn, która łączy metody samoobrony fizycznej i psychicznej. Co ważne. Nie jest to typowy kurs samoobrony, polegający na ćwiczeniu ciosów itp. To warsztaty asertywności i nauki akceptacji własnych i cudzych granic. Warsztaty zostaną przeprowadzone przez certyfikowaną trenerkę Agnieszkę Janiszewską.

Warsztaty są płatne 50 zł. Osoby uczestniczące pokrywają jedynie część kosztów organizacji. Pozostałe koszty ponoszone są z dotacji Województwa Mazowieckiego.

Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata 50 zł oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego TUTAJ (kliknij)

Dane do przelewu:
stowarzyszenie tutajteraz
13 1090 2688 0000 0001 5038 3651

UWAGA! Jest możliwość odstąpienia od pobierania tej opłaty. Jeśli masz trudną sytuację finansową napisz maila, lub SMS-a lub zadzwoń. Nie oczekujemy szczegółowych wyjaśnień, zależy nam na umożliwieniu uczestnictwa każdej zainteresowanej dziewczynce.

Warsztaty będą trwać 2 dni. 7-8 października od 10.00 do 15.00 (jest to warsztat dwudniowy, nie ma możliwości zapisania się tylko na jeden dzień). Miejsce: Społeczna Szkoła Podstawowej STO. Dodatkowe informacje: 608 657 713, stowarzyszenie.tutajteraz@gmail.com

Uwaga! Masz mniej lub więcej lat, a chciałabyś wziąć udział w warsztatach? Śledź nasz profil na Facebooku. Planujemy kolejne zajęcia dla różnych grup wiekowych.

reklama

 

 

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.