SPIN

Dominik w finale Top Model

Aneta Borkowska niedziela, 19 listopada 2023, 10:06 Siedlce

Dominik Szymański z Siedlec w finale 12 edycji Top Model. Od samego początku w programie idzie mu bardzo dobrze, a każdy kto współpracował przy danych odcinkach (czy to fotografowie, modele, aktorzy czy styliści) zachwycał się podejściem, zaangażowaniem, osobowością i wyczuciem siedlczanina. Wszyscy zgodnie twierdzili, że Dominika kocha i kamera i wybiegi.

Przed sesją, która między innymi zaważyła o wejściu do finałowej czwórki Dominik powiedział: – Czuję przyspieszone bicie serca. Ja jestem zadowolony, pokazuję siebie i jeśli będę w finale to udowodnię, że osoby z podobną do mojej historią mogą wiele osiągnąć, że nie powinny się zatrzymywać i rozpamiętywać przeszłości.

Jeden z jurorów Dawid Woliński przyznał, że to co ma Dominik to jest to z tym człowiek się po prostu rodzi. – Był nieświadomy tego co ma, ale to odkrył. On ma w sobie miłość do mody, ma wyczucie stylu i to go niesie w tym programie. I on to kocha.

Do finału oprócz Dominika przeszli także: Wiktoria Darda, Sofia Konecka-Menescal i Natalia Węgrzynowska. Nagrodą jest kontrakt z agencją modeli/modelek, 200 tysięcy złotych oraz sesja okładkowa w jednym z miesięczników. Finałowy odcinek już za tydzień (25 listopada).

fot. zrzut ekranu z programu Top Model / player.pl / zdjęcia autorstwa Marcina Tyszki

4 komentarze

 1. Anonim dodano 8 miesięcy temu

  Głosuję na ciebie Dominik Szymański żebyś wygrał finał Top model głosujemy na Dominika Szymańskiego na numer 1

 2. Anonim dodano 8 miesięcy temu

  Dominik Szymański głosuję na ciebie

 3. Anonim 123 dodano 8 miesięcy temu

  Głosuję na Dominika Szymańskiego

 4. Anonim dodano 8 miesięcy temu

  +1

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?