SPIN

Druga szansa na awans stracona. Pogoń przegrywa z Chojniczanką

Aneta Borkowska sobota, 18 maja 2024, 13:09 Sport

Rozpoczął się mecz siedleckiej Pogoni z Chojniczanką Chojnice, która zajmuje 6 miejsce w tabeli II ligi. Spotkanie rozgrywane jest na stadionie biało-niebieskich, którzy stoją dziś przed drugą szansą wywalczenia sobie awansu do I ligi.

Pogoń – Chojniczanka

AKTUALIZACJA: w 39 minucie spotkania rywale strzelają Pogoni gola.

AKTUALIZACJA: w 44 minucie do biało-niebieskiej siatki wpada druga bramka. Przegrywamy z Chojniczanką 0:2.

AKTUALIZACJA: Cezary Demianiuk w 52 minucie strzela gola dla Pogoni.

AKTUALIZACJA: awans coraz mocniej się oddala, Chojniczanka strzeliła nam trzeciego gola (w 54 minucie spotkania). W tej chwili wynik do 1:3

AKTUALIZACJA: Pogoń nie odpuszcza, drugą bramkę dla zespołu zdobył Cezary Demianiuk w 79 minucie spotkania.

AKTUALIZACJA: Pogoń nie wykorzystuje karnego. Mecz kończy się wynikiem 2:3.

– Nie tak to miało wyglądać. Mogliśmy dzisiaj dać radość kibicom, tak nie jest. Większość tych zawodników nie grała spotkań o taką stawkę i musimy teraz podnieść chłopaków by w sobotę być gotowi – powiedział po meczu trener Pogoni Marek Brzozowski. – Padło dużo gorzkich słów, przyjmujemy to na klatę, ale myślę, ze za dużo tych słów padło. Dajemy z siebie 120 procent. Dzisiaj jesteśmy mieszani z błotem, trudno jest taki sport w Polsce, raz noszą cię na rękach, a raz traktują jak gówno. My nie mamy zamiaru się poddawać i zrobimy wszystko aby dokończyć ten sezon z sukcesem – dodał.

Ostatni mecz tego sezonu zostanie rozegrany na wyjeździe. Pogoń zmierzy się z Wisłą Puławy. Spotkanie rozpocznie się o godz. 14.

 

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?