SPIN

UWAGA: W poniedziałek zamknięcie ulicy Armii Krajowej

Aneta Borkowska czwartek, 13 czerwca 2024, 09:55 Aktualnie, Siedlce

Kolejne duże utrudnienia czekają kierowców i pasażerów MPK w Siedlcach. Rusza remont ul. Armii Krajowej i ul. Wojskowej wraz ze skrzyżowaniem z ul. Piłsudskiego.

Skrzyżowanie, które w późniejszym etapie remontu również zostanie zamknięte

A w związku z tym od poniedziałku 17 czerwca od godziny 6:00 nastąpi zamknięcie ulicy Armii Krajowej na odcinku od skrzyżowania z ulicą Piłsudskiego do ronda św. Boboli (u zbiegu ulic Armii Krajowej i Sienkiewicza). Wymienione wyżej skrzyżowanie oraz rondo pozostają przejezdne.

Jest to I i II etap prac, które potrwają około miesiąca. W dalszym, III etapie prac skrzyżowanie będzie całkowicie nieprzejezdne. Zakończenie inwestycji planowane jest do końca sierpnia 2024 r.

źródło: ZELTECH

4 komentarze

 1. Jak będą jeździć autobusy ? dodano 1 miesiąc temu

  • trololo dodano 1 miesiąc temu

   Mpk nie ma czasu o tym myśleć, są zajęci obsadzaniem stołków

 2. fan dodano 1 miesiąc temu

  Dziury łatać ….

 3. basia dodano 1 miesiąc temu

  Jak się jedzie ulicą Wojskową w kierunku północnym, to można tylko skręcić w ulicę Katedralną. Ale swoje na czerwonym świetle nie wiadomo czemu trzeba odstać. Dlaczego ? Bo naczelnik wydziału dróg Urzędu Miejskiego to wyjątkowa osobowość i niezwykły umysł. Po prostu – wspaniały organizator.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?