SPIN

Trwa remont drugiej części targowiska

Aneta Borkowska piątek, 14 czerwca 2024, 15:12 Siedlce

Ruszył remont drugiej części miejskiego targowiska. Tym razem prace odbywają się od ul. Czerwonego Krzyża. Zakres prac będzie jednak mniejszy niż zakładano, gdyż na wszystkie zabrakło środków.

– Plac będzie wyłożony kostką brukową, powstanie infrastruktura podziemna i oświetlenie oraz fundamenty pod przyszłą halę targową – mówi naczelnik wydziału programów rozwojowych Dariusz Godlewski. – Na razie jednak nie powiększymy parkingu, bo sytuacja finansowa nam na to nie pozwala. Chcemy jednak już uporządkować teren i przygotować się na wypadek gdyby środki się pojawiły – dodaje.

Prace mają potrwać 5 miesięcy. Remont targowiska podzielono na 2 etapy. Część od ulicy 11-Listopada została oddana do użytku na początku roku. Prace remontowe trwały tam ponad rok. Powstała tam mała hala dla sprzedawców, zaplecze sanitarne, teren jest oświetlony i utwardzony.

4 komentarze

 1. fan dodano 1 miesiąc temu

  Dalsza część pozostałości po A.Sitniku a gdzie łatanie dziur nowego prezydenta?

  • Anonim dodano 1 miesiąc temu

   Targowisko też potrzebne ale w pierwszej kolejności dziury w ulicach połatać a nie koło wpada.Ulica Ɓłonie do całkowitego remontu .Łata na łacie i co 2 metry dziury,telefony beż skutku.Pan odbiera telefon i odsyła do prezydenta to po co tam siedzi!!!!

 2. obywatel dodano 1 miesiąc temu

  no to wyemitować wiadomo co i piniąchy będą

 3. fryderyk wielki dodano 1 miesiąc temu

  Niech nikt nie liczy na to, że obecny pisior będzie miał środki na inwestycje. Prawdopodobnie jest to jedyny pisior na stanowisku prezydenta w województwie mazowieckim. Większość w sejmiku mazowieckim jest tym niesłychanie (lekko mówiąc) wkurzona. A jak popaprańcy siedleccy go wybrali, to za karę będzie pokuta, a pokutą przykręcenie krany z kasą.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?