SPIN

Filmowe Lato: „Gru i Minionki: Pod przykrywką”

Aneta Borkowska środa, 26 czerwca 2024, 06:47 Kultura

NoveKino zaprasza w wakacje na bajki w ramach cyklu Filmowe Lato. Pierwsze spotkanie 9 i 11 lipca o godz. 11. Najmłodsi będą mogli obejrzeć bajkę „Gru i Minionki: Pod przykrywką”. Dodatkowe atrakcje także przed i po seansie: będą to brokatowe tatuaże i kolorowe warkoczyki w foyer kina.

W najnowszym filmie o Gru i jego rodzince, nasz ulubiony superzłoczyńca, który został agentem Ligi Antyprzestępczej, powraca, by rozpocząć ekscytującą, odważną nową erę minionkowego chaosu w filmie Gru i Minionki: pod przykrywką ze studia Illumination.

Po fenomenalnym przeboju lata 2022 r. Minionki: wejście Gru ze studia Illumination, który zarobił na całym świecie prawie 1 miliard dolarów, otwiera się nowy rozdział w największej serii filmów animowanych w historii. Rozdział, w którym Gru i Lucy i ich dziewczynki — Margo, Edith i Agnes — witają nowego członka rodziny Gru, Gru Juniora., który uwielbia dręczyć swojego tatę.

Gru musi zmierzyć się z nowym przeciwnikiem w postaci Maxime’a Le Łotra i jego dziewczyny, femme fatale Valentiny, a rodzinka zmuszona jest uciekać i ukrywać się przed Le Łotrem.

Reżyseria: Chris Renaud / Scenariusz: Mike White, Ken Daurio / Gatunek: animowany, komedia, przygodowy / Rok produkcji: 2024

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.