SPIN

Filmowe Lato: „W głowie się nie mieści 2”

Aneta Borkowska czwartek, 11 lipca 2024, 08:00 Kultura

NoveKino zaprasza w wakacje na bajki w ramach cyklu Filmowe Lato. Kolejne spotkanie 16 lipca i 18 lipca o godz. 10.30 Najmłodsi będą mogli obejrzeć bajkę „W głowie się nie mieści 2”.

16 lipca – przed seansem odbędzie się spotkanie z Alpaką Diego, będzie można pogłaskać jej miękkie futro, zrobić sobie zdjęcie i dowiedzieć się więcej o tych fascynujących zwierzętach.

18 lipca – Filmowe Lato odbędzie się wsplnie z KULINARNYM PODDASZEM. Przed seansem odbędą się kreatywne warsztaty. W programie: Mapa myśli: to świetny sposób na to, aby dzieci mogły uczyć się, organizować swoje pomysły i rozwijać kreatywność oraz Owocowe gofry: wspólnie stworzymy pyszne, puszyste, złociste i pełne świeżych owoców gofry.

W filmie „W głowie się nie mieści 2” produkcji Disneya i Pixara ponownie będziemy mogli podejrzeć, co się dziele w umyśle nastoletniej już Riley. W kwaterze głównej trwa remont, aby przygotować miejsce dla zupełnie nowych emocji! Radość, Smutek, Gniew, Strach i Odraza, od dawna sprawnie działające razem, nie wiedzą, co sądzić o pojawieniu się Niepokoju, a w dodatku wygląda na to, że nowych gości będzie przybywać.

Reżyseria: Kelsey Mann / Scenariusz: Meg LeFauve / Gatunek: animowany, komedia / Kraj produkcji: USA / Rok produkcji: 2024

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.