SPIN

Tancerze Formacji LUZ po Mistrzach Polski

Aneta Borkowska środa, 15 kwietnia 2015, 17:39 Kultura

Od 10 do 12 kwietnia formacje, mini formacje, duety i soliści Formacji Tańca Nowoczesnego LUZ wzięli udział w Krajowych Mistrzostwach IDO Jazz Dance, Show Dance, MiniProduction, Production 2015 w Szczecinie.

Na 17 podmiotów zgłoszonych przez Joannę Woszczyńską do tanecznej rywalizacji aż 12 weszło w skład reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy i świata, które odbędą się w tym roku w Riesie, Gibraltarze oraz Mikołajkach.

– I miejsce i tytuł Mistrza Polski dla duetu show dance: Ewy Stecewicz i Marceliny Karolewskiej (obroniony tytuł Mistrza Polski, 25 startujących),
– I miejsce i tytuł Mistrza Polski – Szymon Antosik w kat. show dance solo chłopcy do lat 11 (11 startujących),

SONY DSC

– II miejsce i tytuł Wicemistrza Polski dla Formacja dzieci jazz dance FTN LUZ GR.III (12  startujących),
– II miejsce i tytuł Wicemistrza Polski wywalczył Janek Kabat w kat. show solo 12-15 lat (7 startujących),

– III miejsce – Łukasz Dmowski w kat. show dance solo 12-15 lat (7 startujących),
– III miejsce – duet w kat. dzieci Karolina Harasim i Szymon Antosik – duet jazz dance dzieci do lat 11 (15 startujących),
– III miejsce dla mini formacji jazz dance dzieci: Marcelina Karolewska, Gabrysia Remiszewska, Julia Zdanowska, Karina Szurek, Karolina Harasim, Ola Malczak, Małgosia Roman (13 startujących),
– III miejsce mini formacja show dance juniorzy: Klaudia Wyspiańska, Ewa Stecewicz, Wiktoria Kubaj, Julia Sawicka, Natalia Niedziółka, Nikola Narojek, Zuzia Dziosa (12 startujących),

– IV miejsce wywalczyła mini formacja show dzieci: Marcelina Karolewska, Gabrysia Remiszewska, Karolina Harasim, Ola Malczak, Małgosia Roman, Maciek Kosyl, Szymon Antosik (11 startujących),
– IV miejsce mini formacja jazz dance juniorzy: Jan Kabat, Ewa Stecewicz, Nikola Narojek, Kinga Mańkowska, Ania Solka, Kamila Śledź, Julia Głuchowska (20 startujących),
– IV miejsce formacja jazz dance juniorzy – FTN LUZ Gr. II (11 startujących),

SONY DSC

– V miejsce – Szymon Antosik – solo jazz chłopcy do lat 11 (8 startujących),

– VII miejscu w finale duetów show dance w kat. juniorów znalazły się tancerki: Wiktoria Kubaj i Julia Sawicka (25 startujących).

źródło: MOK (reklama)

Powiadom o wpisie

Możliwość komentowania jest wyłączona.