SPIN

Helios Galeria Siedlce

ul. Piłsudskiego 74,
08-110 Siedlce

telefon: 25 786 35 80
faks: 25 786 35 86

e-mail: siedlce@helios.pl
Rezerwacja telefoniczna: indywidualna: 25 786 35 81 / grupowa: 25 786 35 82,

strona internetowa: www.helios.pl

Maraton Grozy

W piątek, 21 czerwca o godz. 23. Kino Helios zaprasza na noc z przerażającymi horrorami.

Na dobry początek wakacji i zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Grozy.

Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “WAKE UP”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu „THE WATCHERS”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo mamy dwie kolejne premiery: „DEMONY GRACE” i na koniec „POŻERACZ STRACHU”.

Helios Sport

Kino Helios zaprasza wszystkich miłośników piłki nożnej na oglądanie zmagań i sportowe emocje na wielkim ekranie.

12 czerwca o godz. 18. będzie można obejrzeć transmisję meczu pomiędzy Polską i Austrią w ramach mistrzostw UEFA EURO 2024. 25 czerwca o godz. 18. z Francją. Wspieraj z nami Biało-Czerwonych.

Kino Kobiet

Kino Helios zaprasza 10 lipca o godz. 18. na kolejną odsłonę cyklu Kino Kobiet. To zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem na sali kinowej.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki. Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach. Z myślą o nich dobierany jest film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

10 lipca zagrany zostanie film „Zabierz mnie na Księżyc”. Stylowa, inteligentna komedia rozgrywająca się na tle historycznego lądowania NASA na Księżycu. W rolach głównych zobaczymy Scarlett Johansson i Channinga Tatuma.

W lipcu kino zaprasza by ubrać się w kosmiczne srebro. To motyw wieczoru, który jest dodatkowo nagradzany.

reklama