SPIN

44 razy na podium – Caro Dance po Mistrzostwach

Aneta Borkowska środa, 10 czerwca 2015, 11:48 Kultura

W dniach 5-7 czerwca na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbywały się Krajowe Mistrzostwa International Dance Organization Modern, Ballet/Pointe, Tap Dance będące zarazem eliminacjami do Mistrzostw Świata i Europy.

Przez trzy dni na siedleckiej scenie wystąpiło blisko 1200 tancerzy z całej Polski. Wśród najlepszych znaleźli się tancerze Formacji Tanecznej Caro Dance po raz kolejny potwierdzając, że nasze miasto to niezwykła kuźnia tanecznych talentów. Tancerze Caro Dance pracujący pod czujnym okiem Iwony Marii Orzełowskiej stawali aż 44 razy na podium (23 x Mistrzostwo Polski, 12 x Wicemistrzostwo Polski, 9 x II Wicemistrzostwo Polski) wywalczając tym samym 57 nominacji do udziału w Mistrzostwach Europy i Świata.

I MIEJSCE – MISTRZOSTWO POLSKI

> Maja Jońska – Ballet/Pointe Solistki do lat 7
> Paweł Świętochowski – Ballet/Pointe Soliści do lat 7
> Paweł Świętochowski- Modern Soliści do lat 7
> Zofia Denisiuk- Ballet /Pointe Solistki do lat 11
> Kacper Paciorek – Ballet/Pointe Soliści do lat 11
> Zofia Denisiuk i Piotr Sikora – Ballet/Pointe Duety do lat 11
> Michał Woiński – Ballet/Pointe Soliści 12-15 lat
> Michał Woiński – Modern Soliści 12-15 lat
> Wiktoria Ratyńska – Modern Solistki 12-15 lat
> Mieszko Chomka i Wiktoria Ratyńska – Modern Duety 12-15 lat
> Aleksandra Borkowska i Bartosz Osik – Modern Duety 16
> Aleksandra Borkowska i Bartosz Osik – Ballet/Pointe Duety 16
> Borkowska Aleksandra – Modern Solistki 16
> Kinga Orłowska-Kozioł -Modern Solistki 31
> Ballet/Pointe Formacje do lat 11
> Modern Małe Grupy 12-15 lat
> Ballet/Pointe Formacje 12-15 lat
> Ballet/Pointe Małe Grupy do lat 11
> Ballet/Pointe Małe Grupy 16
> Modern Małe Grupy 16
> Ballet/Pointe Formacje 16
> Modern Formacje 16
> ModernMałe Grupy 31

caro3

II MIEJSCE – WICEMISTRZOSTWO POLSKI

> Maciej Kwiatkowski – Ballet/Pointe Soliści do lat 11
> Krystian Lipiński i Natalia Świętochowska – Ballet/Pointe Duety do lat 11
> Piotr Kadej – Modern Soliści 12-15 lat
> Eliza Leszczak i Izabela Łukasiewicz – Ballet/Pointe Duety 12-15 lat
> Kinga Mościcka i Krzysztof Wiśniewski – Modern Duety 12-15 lat
> Piotr Kadej – Ballet/Pointe Soliści 12-15 lat
> Harke Oliwia – Modern Solistki 16
> Lena Dalinczuk – Modern Solistki 31
> Ballet/ Pointe Formacje do lat 7
> Modern Formacje do lat 7
> Modern Formacje do lat 11
> Modern Formacje 12-15 lat

III MIEJSCE– II WICEMISTRZOSTWO POLSKI

> Amelia Kowalska i Maja Mućko – Ballet/Pointe Duety do lat 7
> Piotr Sikora – Modern Soliści do lat 11
> Katarzyna Borkowska i Kacper Paciorek – Ballet/Pointe Duety do lat 11
> Kinga Mościcka – Modern Solistki 12-15 lat
> Klaudia Mościcka i Michał Woiński – Ballet/Pointe Duety 12-15 lat
> Adam Paciorek – Ballet/Pointe Soliści 12-15 lat
> Agnieszka Księżopolska – Modern Solistki 31
> Modern Formacje do lat 7
> Ballet/Pointe Małe Grupy do lat 11

caro1

Miejsca finałowe:

IV MIEJSCE – Krystian Lipiński – Modern Soliści do lat 11, Katarzyna Borkowska – Modern Solistki do lat 11, Blanka Dobrowolska i Paweł Świętochowski – Modern Duety do lat 7, Zofia Denisiuk i Piotr Sikora – Modern Duety do lat 11, Modern Małe Grupy do lat 11, Dominika Kowalczyk – Modern Solistki 12-15 lat, Maciej Kwiatkowski i Emilia Pietrzykowska – Ballet/Pointe Duety do lat 11,
V MIEJSCE – Amelia Kowalska – Ballet/Pointe Solistki do lat 7, Ballet/ Pointe Małe Grupy 12-15 lat, Modern Formacje do lat 11, Budrecka Weronika – Modern Solistki 16 , Bartłomiej Kowalczyk – Modern Soliści 16 , Modern Formacje 12-15 lat, Nina Jarkowska i Nataniel Majewski – Ballet/Pointe Duety do lat 11,
VI MIEJSCE – Kacper Paciorek – Modern Soliści do lat 11, Adam Paciorek – Modern Soliści 12-15 lat, Przemysław Gizak i Samanta Łuczak – Modern Duety 16 , Ballet/ Pointe Małe Grupy 12-15 lat, Maja Michalak i Adam Paciorek – Ballet/Pointe Duety 12-15 lat,
VII MIEJSCE – Maciej Kwatkowski – Modern Soliści do lat 11, Marcelina Ratyńska – Ballet /Pointe Solistki do lat 11, Piotr Kadej i Julia Mućko – Ballet/Pointe Duety 12-15 lat, Izabela Łukasiewicz – Ballet/Pointe Solistki 12-15 lat,
VIII MIEJSCE – Blanka Dąbrowska – Modern Solistki do lat 7, Sidlecki Michał – Modern Soliści do lat 11.

Szczegółowe wyniki wszystkich tancerzy biorących udział w KM IDO Modern, Ballet/Pointe, Tap Dance dostępne są na stronie www.ckis.siedlce.pl

fot. Janusz Mazurek i Be Immortal / źródło: CKiS (reklama)

Powiadom o wpisie

Możliwość komentowania jest wyłączona.