SPIN

Gala Tańca i Piosenki – ODWOŁANA Z POWODU POGODY

Aneta Borkowska sobota, 7 czerwca 2014, 10:23 Zapowiedzi kulturalne

gala2014_spin_1000x500_

 

Po zasięgnięciu szczegółowych informacji w stacji meteorologicznej, z powodu wysokiego prawdopodobieństwa opadów i niskiej temperatury, niestety jesteśmy zmuszeni odwołać dzisiejszą Galę Tańca i Piosenki. Wszystkich, którzy kupili bilety prosimy o zgłaszanie się do budynku MOK (Pułaskiego 6) po zwrot pieniędzy.

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 15 czerwca (niedziela) o godz. 15. na Galę Tańca i Piosenki. Siedlecki Amfiteatr po raz kolejny będzie gościł wszystkie zespoły taneczne i muzyczne działające przy Miejskim Ośrodku Kultury.  

Podopieczni Joanny Woszczyńskiej, czyli Formacja Tańca Nowoczesnego LUZ, Alternatywny Teatr Tańca LUZ i Akademia Tańca LUZ-ART zaprezentują m.in. układy nagrodzone na Mistrzostwach Polski, Europy i Świata oraz najnowsze choreografie. Przed siedlecką publicznością wystąpi także Formacja Taneczna MP Dance, która w kwietniu trzy razy stawała na podium na XI Otwartym Turnieju Tańca Nowoczesnego w Łosicach oraz B-boye ze Stowarzyszenia PIONA.

Śpiewać będą podopieczni Macieja Turkowskiego z Grupy Piosenki Poetyckiej, zespołów ERATO, ESSENCE i Dwa Słowa, m.in. Anna Przedlacka i Natalia Sisik, nagrodzone w ostatnim czasie na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Artystycznej „Wschody 2014” w Lublinie i Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim. Zaśpiewają ponadto młodzi artyści ze Studia Piosenki MOK i zespołu Sweet Angels.

Jako goście specjalni na deskach siedleckiego amfiteatru wystąpią finaliści telewizyjnych show Aleksandra Węglewicz i duet PeterBeth.

Bilety w cenie 5 zł do nabycia w kasach MOK przy ul. Pułaskiego 6 i Sienkiewicza 63 oraz godzinę przed Galą w Amfiteatrze.

źródło: MOK

Możliwość komentowania jest wyłączona.