SPIN

A.R.D i Midway podczas Siedleckiej Fali Dźwięku

Aneta Borkowska środa, 15 października 2014, 11:08 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

sfd caly

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 17 października o godz. 18. do sali „Podlasie” na Siedlecką Falę Dźwięku. SFD to propozycja koncertowa dla młodzieży,a tym razem będzie to duża dawka mocnego brzmienia gdyż na scenie wystąpią zespoły A.R.D i Midway.

Allow the Rabbit to Die, w skrócie A.R.D. Swoją muzykę określają jako ultra-death-satanic metal z elementami country i electro. Próbowali występować na imprezach okolicznościowych typu chrzty, jubileusze i dożynki, ale po dłuższym namyśle stwierdzili, że to jednak nie ich branża i muszą zmienić grono odbiorców.  Każdy z nich wnosi do muzyki od siebie coś innego, co jest wynikiem różnych inspiracji i upodobań, ale efektem złożenia tego w całość jest muzyka, która daje dużo radości i satysfakcji.
Jarek KRÓL – wokal
Wojtek KOWALCZYK – gitara
Karol KRUPA – bas
Przemek BURCON – perkusja

Zespół Midway powstał w 2008 roku w Siedlcach. Tworzy go pięć osób: za mikrofonem Rafał KŁOŚ, na gitarze solowej z prędkością światła gra Filip BOCZEK, na gitarze rytmicznej wtóruje mu Danek FILIPOWICZ, na basie Lechu SEUKŁA, na perkusji resztki tchu zostawia PATER. Midway to duża dawka gitarowego grania połączona z soczystym basem i mięsistymi dźwiękami perkusji, okraszone polskojęzycznymi wokalami. Rock w solidnym wydaniu! Do największych osiągnięć Midway należą wygrane w przeglądach: Rockowe Zgrzyty w Węgrowie (2011) oraz Mocne Uderzenie w Baranowie (2014), a także III miejsca na: Rock W MOK w Międzyrzecu Podlaskim (2014) i Gramy Swoje w Platerowie (2014). Midway rozgrzewał publikę przed takimi tuzami jak Mr. Pollack, Cochise, Proletaryat, Lostbone, AmetriA, Turbo.

Bilety w cenie 10 zł w przedsprzedaży oraz 15 zł w dniu koncertu do nabycia w kasach MOK przy ul. Pułaskiego 6 i Sienkiewicza 63.

źródło: MOK (reklama)

Możliwość komentowania jest wyłączona.