SPIN

Koncert charytatywny dla Małgorzaty Dłużniewskiej

Aneta Borkowska środa, 22 października 2014, 09:37 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

koncert mok caly

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 26 października o godz. 18. do Sali Widowiskowej „Podlasie” na koncert charytatywny dla Małgorzaty Dłużniewskiej.

W koncercie udział weźmie duże grono siedleckich artystów i zaproszonych gości. W ramach pomocy artystycznej na rzecz Małgorzaty wystąpią: Grupa Piosenki Poetyckiej, ERATO, zespół Dwa Słowa, Dominika Ratyńska, Agata Gałach, Patryk Mikus, Upstream i Kasia Klich. Swoim występem zaszczyci nas również sama Małgosia, która związana jest z grupami prowadzonymi przez siedleckiego muzyka Macieja Turkowskiego. Zapowiada się moc pozytywnego grania na szczytny cel.

Charytatywny koncert dedykowany jest Małgorzacie Dłużniewskiej, która od urodzenia choruje na porażenie mózgowe. Środki zebrane podczas koncertu chcielibyśmy przeznaczyć na sprzęt rehabilitacyjny, który jest jej bardzo potrzebny do tego, aby mogła łatwiej się poruszać. Jej wielkim marzeniem jest również to, aby móc jak najbardziej się usamodzielnić.  Trudna sytuacja finansowa, gdzie jedynym źródłem dochodu jest renta socjalna nie pozwala na realizację tych celów.

Wstęp na koncert jest cegiełkowany w kwocie minimalnej 10zł, ale oczywiście większe wpłaty będą mile widziane. Zespoły, które zagrają na koncercie, robią to nieodpłatnie.

źródło: MOK (reklama)

Możliwość komentowania jest wyłączona.