SPIN

OCZAMI KOBIET: „Czworo do pary” – wygraj bilety

Aneta Borkowska poniedziałek, 3 listopada 2014, 10:09 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Film jest ciekawą mieszanką fantastyki i komedii obyczajowej. Reżyser stworzył intrygujące portrety dwóch bardzo różnych postaci. Z przyjemnością słucha się ich błyskotliwych dialogów. Udziwnienia stanowią ciekawą odmianę dla dość typowej fabuły, co zwiększa wartość czysto rozrywką filmu. Jednak najciekawsza jest tu sama wymowa filmu, dla której elementy fantastyczne nie są niezbędne, choć pomagają w podkreśleniu wagi głównych wniosków, do jakich dochodzą twórcy. (Marcin Pietrzyk, filmweb)

W najbliższą środę (5 listopada) o godz. 19. w NoveKino na ekranie zobaczymy kolejny film z cyklu „Oczami Kobiet”. Tym razem będzie to dramat i komedia w jednym „Czworo do pary”.

Ethan (Mark Duplass) i Sophie (Elisabeth Moss) przeżywają kryzys małżeński. Za radą terapeuty (Ted Danson), wynajmują dom za miastem, w którym mają spędzić weekend. Jak zapewnia psycholog, pary wracają stamtąd zupełnie odmienione. Początkowo zabawny i romantyczny pobyt zmienia się w obliczu pewnego odkrycia. Okazuje się, że Ethan i Sophie nie są jedynymi lokatorami posiadłości. Wobec niezwykłego spotkania, będą musieli spojrzeć na swój związek z zupełnie innej perspektywy i wyjaśnić, czy wciąż są tymi samymi osobami.

reżyseria: Charlie McDowell
scenariusz: Justin Lader
aktorzy: Mark Duplass, Elisabeth Moss, Ted Danson
gatunek: dramat/komedia/romantyczny
kraj produkcji: USA
rok produkcji: 2014
czas trwania: 91 minut

Każdy kto chce zdobyć bilet musi wysłać wiadomość korzystając z zakładki „KONTAKT” i podać tytuł filmu. Jedno zgłoszenie na jeden film. !!!Nie zapomnij podać numeru swojego telefonu oraz imienia i nazwiska!!!

źródło: NoveKino Siedlce (reklama) / filmweb

Możliwość komentowania jest wyłączona.