SPIN

OCZAMI KOBIET: „Roxanne” – wygraj bilety

Aneta Borkowska poniedziałek, 10 listopada 2014, 11:22 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

„Roxanne” pokazuje, jak jedno kłamstwo stało się fundamentem świata dla wielu osób. Aby je teraz odsłonić, trzeba zaryzykować zniszczenie wszystkiego, co zostało na nim postawione. Czy gra warta jest świeczki, skoro prawda jest ulotna? Czy warto rozdrapywać rany, gdy ewentualna satysfakcja będzie trwała chwilę i koniec końców popadnie w zapomnienie? (Marcin Pietrzyk, filmweb)

W najbliższą środę (12 listopada) o godz. 19. w NoveKino na ekranie zobaczymy kolejny film z cyklu „Oczami Kobiet”. Tym razem będzie to dramat „Roxanne”.

Bukareszt dwadzieścia lat po rewolucji. W Rumunii trwają właśnie rozliczenia z komunizmem i informatorami Sekuritate (tajna policja). Głównym bohaterem jest niedojrzały trzydziestoparolatek Tavi, który w tajnych aktach poszukuje informacji o Roxanie, miłości z lat młodzieńczych, która – jak podejrzewa – mogła urodzić jego syna. Rozpoczynając prywatne śledztwo nie przewidział jednak, że dokumenty mogą okazać się dla niego puszką Pandory, z której wylecą ukryte prawdy godzące w życie jego i jego bliskich. Po raz pierwszy w życiu Tavi jest zmuszony do podjęcia bardzo dojrzałych decyzji.

reżyseria: Valentin Hotea,
scenariusz: Valentin Hotea,
aktorzy: Şerban Pavlu, Diana Dumbrava, Mihai Călin,
gatunek: dramat,
kraj produkcji: Rumunia,
rok produkcji: 2013,
czas trwania: 97 minut,

Dobre kino rumuńskie i wczasy w środku tygodnia, które proponuje Strefa Piękna istniejąca przy Klonowa Spa&Sport – to propozycja na środowy wieczór. Współpracująca z cyklem Oczami Kobiet Justyna Grochowska obdaruje wybranych w drodze losowania widzów, zaproszeniami na zabiegi kosmetyczne w Strefie Piękna.

Każdy kto chce zdobyć bilet musi wysłać wiadomość korzystając z zakładki „KONTAKT” i podać tytuł filmu. Jedno zgłoszenie na jeden film. !!!Nie zapomnij podać numeru swojego telefonu oraz imienia i nazwiska!!!

źródło: NoveKino (reklama) / filmweb

Możliwość komentowania jest wyłączona.