SPIN

Spektakl „Kiedy kota nie ma…”

Aneta Borkowska środa, 7 stycznia 2015, 10:17 Aktualnie, Kultura, Zapowiedzi kulturalne

teatr

W czwartek (12 lutego) o godz. 17. i 20. na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl „Kiedy kota nie ma…” w reżyserii Andrzeja Rozhina.

„Kiedy kota nie ma…” istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli. Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu ??? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? – odpowiedzi mogą być abstrakcyjnie zaskakujące! Jedyne przewidywalne tego wieczoru, to ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!

obsada: Katarzyna Skrzynecka/ Viola Arlak Anna Gornostaj/ Maja Barełkowska Jacek Lenartowicz, Piotr Zelt, Aleksandra Grzelak, Marta Wierzbicka,
reżyseria: Andrzej Rozhin,
scenografia i kostiumy: Joanna Pielat – Rusinkiewicz,
przekład: Klaudyna Rozhin,
opracowanie muzyczne: Agnieszka Putkiewicz,

Rezerwacje i bilety dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89.

źródło: OpenTeatr oraz CKiS (reklama)

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.