SPIN

Wyklikajmy „Podwórko NIVEA” dla Siedlec

Aneta Borkowska środa, 1 kwietnia 2015, 13:56 Aktualnie

podorko nivea1

Ruszyła najnowsza odsłona społecznego projektu marki NIVEA pod nazwą „Podwórko NIVEA” Rodzinne Miejsce Zabaw. „Podwórka NIVEA” będą kładły nacisk na jakościowe spędzanie czasu z dzieckiem, z dala od telewizora czy komputera. Jednocześnie pozwolą one przenieść się współczesnym rodzicom  do czasów, w których sami bawili się na podwórku.

W ramach akcji, NIVEA Polska wybuduje 40 wyjątkowych Rodzinnych Miejsc Zabaw na terenie całego kraju. „Podwórko NIVEA” stanie się retro-nowoczesnym placem zabaw, który za pomocą zastosowanych elementów będzie odpowiadał na potrzeby dzieci w różnym wieku oraz nawiązywał do klasycznych zabaw, popularnych w czasach dzieciństwa współczesnych rodziców, takich jak: gra w klasy, skakanka  lub zabawa na trzepaku. Dzięki temu, miejsce to będzie czymś więcej niż tradycyjnym placem zabaw dostępnym wyłącznie dla dzieci. „Podwórko NIVEA” to jedyne takie miejsce, gdzie rodzice będą mogli aktywnie uczestniczyć w zabawie, którą sami doskonale pamiętają ze swojego dzieciństwa. Elementy obecne w Rodzinnych Miejscach Zabaw zostaną przystosowane zarówno dla dużych jak i małych, co jeszcze lepiej pozwoli zintegrować rodzinę i zapewni jej niezapomniane przeżycia.

Administracja nr 2 Siedleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej wspólnie z Radą Mieszkańców Osiedla Młynarska Wyszyńskiego zgłosiła swój udział w konkursie Podwórko NIVEA.

Prosimy mieszkańców Siedlec i okolic oraz wszystkich sympatyków o wspieranie naszej inicjatywy w głosowaniu za pośrednictwem strony internetowej.  Wygrywają lokalizacje, które zbiorą największą liczbę głosów. Lokalizację „Podwórka NIVEA” w Siedlcach  zaplanowano w zasobach Siedleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej na osiedlu Młynarska-Wyszyńskiego, pomiędzy budynkami Młynarska 24 a Wyszyńskiego 10. W ten sposób bez zaangażowania środków własnych Siedleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej wybudowane zostanie „Podwórko NIVEA”, które będzie nie tylko wyjątkowym miejscem na mapie rodzinnych spotkań, ale również wymiernym efektem wspólnych działań, prowadzonych w ramach małych społeczności.

Aby zagłosować wystarczy wejść na stronę Nivea i znaleźć nasze zgłoszenie (TUTAJ kliknij) Głosowanie rusza 1 kwietnia.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.