SPIN

Ruszyły zapisy do Biegu Jacka

Aneta Borkowska środa, 6 maja 2015, 22:15 Sport

VI Bieg Siedleckiego Jacka odbędzie się w ostatnią niedzielę sierpnia. Zapisy on-line na poszczególne biegi zostały właśnie uruchomione i lepiej nie zwlekać, bo liczba miejsc jest ograniczona.

W ramach Biegu Jacka zostaną rozegrane biegi główne: na dystansie 5 km i półmaraton, a także biegi dziecięce i marsz Nordic Walking.

Nowością w porównaniu do poprzednich edycji Biegu Jacka są zapisy online na wszystkie biegi, również dziecięce. Dodatkowo w tym roku został zwiększony limit uczestników na biegi dla dzieci do 300 osób.
Aby zapisać się na wybrany bieg należy wejść na stronę internetową: biegjacka.pl  w zakładce Zapisy wybrać i wypełnić właściwy formularz rejestracyjny, a następnie uiścić opłatę startową.

Wysokość opłaty jest uzależniona od terminu jej wpłaty. Do dnia 25 sierpnia wynosi ona 35 zł (za bieg na 5 km i marsz Nordic Walking) oraz 50 zł – półmaraton. Po 25 sierpnia opłaty wynosić będą odpowiednio – 80 zł i 100 zł. Uczestnictwo w biegach dziecięcych jest darmowe.

bieg30

Ważna informacja dla Pań – po raz pierwszy w historii Biegu Siedleckiego Jacka zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski Kobiet na 5 km. Tym bardziej warto wziąć udział i powalczyć o jak najlepsze miejsce w tej prestiżowej imprezie biegowej.

Ponadto siedlecki półmaraton będzie ostatnim z czterech biegów cyklu Grand Prix Traktu Brzeskiego zwieńczającym te zawody. Zwycięzca w Siedlcach będzie miał możliwość sięgnąć po medal całego Grand Prix.

Zapisy drogą elektroniczną przyjmowane są do 25 sierpnia. Po 25 sierpnia, jeżeli pula uczestników na poszczególne biegi nie zostanie wyczerpana, będzie możliwość zapisania się w Biurze Zawodów, które zostanie zlokalizowane na terenie ARMS przy ul. Jana Pawła II 6.

źródło: ARMS (reklama)

Możliwość komentowania jest wyłączona.