SPIN

Brofaktura: koncerty, imprezy dla dzieci

Aneta Borkowska wtorek, 26 maja 2015, 14:52 Aktualnie

W najbliższych dniach w siedleckiej Brofakturze będzie się sporo działo. Będą imprezy dla dzieci oraz coś dla fanów muzyki jazzowej. Poniżej prezentujemy szczegółowo każdą z propozycji.

 

brofaktura koncert

W PIĄTEK 'BLUES NIGHT’ – W SOBOTĘ BRO_PARTY: „REVIVAL ’80, ’90, ’00”

W najbliższy piątek (29 maja) w Brofakturze -1 odbędzie się koncert siedleckiego bandu „Blues Projekt”. W skład zespołu wschodzi: Michał Skup – gitara, Leszek Michalak – wokal i harmonijka, Jacek Skup – perkusja, Jacek Zdanowski – bas oraz Agnieszka Skup – wokal. Koncert będzie wspaniałą okazją do wysłuchania utworów takich gwiazd bluesa jak: Mudy Waters, Willii Dixon, John Mayall, The Blues Brothers, Tadeusz Nalepa czy Dżem. Usłyszymy też kilka własnych utworów muzyków z Blues Projekt. Początek Blues Night o godzinie 21:00 w siedzibie lokalnej manufaktury piwa. Wstęp wolny.

Z kolei w sobotę (30 maja) w Brofakturze -1 odbędzie się kolejna impreza z cyklu Bro_Party. Tym razem organizatorzy zapraszają do zabawy w rytmach muzyki lat ’80, ’90, ’00. Za konsoletą Paweł Kurowski.”Revival ’80,’90, ’00” startuje o godzinie 20:00. Wstęp wolny.

W tych dniach Brofaktura -1 przygotowała dla gości liczne promocje w swoim menu. Już na wejściu, na dobry początek weekendowej zabawy, wszystkie Panie otrzymają darmowy koktajl.

brofaktura dzien dziecka

DZIEŃ DZIECKA W BROFAKTURZE

W dniach 31 maja – 1 czerwca Siedlecki Browar Restauracyjny Brofaktura przygotował specjalną ofertę z myślą o swoich najmłodszych gościach. Nietuzinkowe menu, które zaskoczy nie tylko dobrym smakiem, ale i kolorem oraz rodzinna atmosfera to idealny pomysł na spędzenie tego wyjątkowego dnia dla wszystkich dzieci (tych małych i tych dużych).

Po lutowym sukcesie Pizza School Brofaktura zaprosi też do uczestnictwa w kolejnym wydarzeniu kulinarnym. W Dzień Dziecka, w godzinach porannych, przedszkolaki oraz uczniowie szkoły podstawowej spróbują swoich sił w Dziecięcym Królestwie Naleśników, czyli szkole robienia tych niezwykle popularnych i smacznych placków.

źródło: Brofaktura (reklama)

Możliwość komentowania jest wyłączona.