SPIN

Sprawdź co w weekend w Brofakturze

Aneta Borkowska wtorek, 16 czerwca 2015, 21:34 Aktualnie

brofaktura2

W piątek (19 czerwca) w Brofakturze -1 królować będzie brzmienie gitary. O godzinie 21. rozpocznie się tam akustyczny koncert gitarowy. Przed gośćmi lokalnej manufaktury piwa wystąpią młodzi siedleccy muzycy.

W pierwszej części wieczoru usłyszymy Władysława Liaszenko i Igora Soroczyńskiego z zespołu „Słodkokwaśni”, którzy zaprezentują rockowe ballady gitarowe. W drugiej części koncertu wystąpi band „Liaszenko” w składzie: Jakub Łukasiewicz – gitara akustyczna & vocal oraz Władysław Liaszenko – gitara akustyczna. Będą to interpretacje utworów w klimacie grunge i rock. Jeśli chcecie usłyszeć muzykę Zakka Wylde’a, Layne’a Stanley’a czy Serj Tankiana to idealna do tego okazja.

Wstęp wolny.

Drukowanie

W sobotę (20 czerwca) kolejna impreza taneczna na poziomie -1 siedleckiej Brofaktury. Tego dnia organizatorzy przygotowali specjalny live act z udziałem DJ-a i saksofonisty.

Początek event’u zatytułowanego „SAX BEAT vol. 2” o godzinie 22. W rolach głównych Paweł Skolimowski (DJ) i Kamil Malinowski (Sax). Brofaktura -1 działa i rozbrzmiewa muzyką już od 20. Wstęp wolny.

To nie wszystko! Do godziny 23. organizatorzy przygotowali dla Wszystkich Pań darmowy koktajl powitalny. W tym dniu również specjalne promocje na barze i kuchni Brofaktury -1.

źródło: Brofaktura (reklama)

Możliwość komentowania jest wyłączona.